"Свята вода для знатної прокльонщиці": Новий яскравий "виступ" одіозної Наталії Баласинович (відео)

Виявилося, що скандально відома чиновниця ходить у церкву, фотографується зі священниками та навіть має орден князя Володимира Великого, яким її нагородила Київська патріархія УАПЦ.

Наталія Баласинович. Фото: скріншот з відео.

"В інформаційному агенстві "Українські Новини" проходила прес-конференція за участі скандально-відомої голови Васильківської районної ради Наталії Баласинович. До слова, чиновниця ретельно уникає спілкування зі слідством і відмовляється отримувати підозру про злочин (побиття консьєржки), пояснюючи це тим, що нібито перебуває на лікарняному", - написав журналіст "1+1" Володимир Тимофійчук у соцмережі "Фейсбук" та поділився показовим відео про "нові пригоди" пані Баласинович, яке Патріоти України пропонують вам переглянути.

"Спробував особисто допомогти в зціленні хворої. Але, схоже свята вода не допомогла. Може хтось порадить більш дієві варіанти?", - додав він.

Хіти тижня. Намагався виколупати очі ложкою: У російському потязі сталася моторошна бійка (відео)

п’ятниця, 23 серпень 2019, 2:00

За свідченням пасажирів, у вагоні підлогу настільки залило кров'ю, що при ходьбі ноги буквально прилипають. Один з них спробував вбити свого кривдника, використовуючи при цьому ложку. За свідченням очевидців, нелюд поколов по всьому тілу свого недавньо...

Хіти тижня. У всьому винні американці? У РФ озвучили нову версію загибелі туристів на перевалі Дятлова

п’ятниця, 23 серпень 2019, 0:35

На архівних знімках 1959 року з місця трагедії блогер побачив дивну річ. За його словами, на архівних знімках 1959 року з місця трагедії він побачив дивну річ. Як виявилося, на чорно-білому знімку відображена зім'ята упаковка від сухпайка військових С...