"Святая Русь" уничтожена": У Росії вщент згорів знаменитий пасажирський теплохід (фото, відео)

У Росії вщент згорів пасажирський теплохід "Святая Русь". Пригода трапилась у затоні Сибірському, коли судно стояло пришвартованим на березі Волги. За інформаціє російських ЗМІ, полум'я за лічені хвилини охопило практично все судно, повідомляють Патріоти України.

Від 2018 року теплохід "Святая Русь" не експлуатувався. На місці стоянки проводили його капітальний ремонт. Саме судно збудоване півстоліття тому і раніше мало назву "Родіна".

На момент пожежі людей на судні не було, відтак ніхто не постраждав. Чому виник вогонь – наразі невідомо.

В соцмережі російські ЗМІ та користувачі іронізують подію зазначивши, що вона є символічною.Хіти тижня. Ексдружина відомого репера, який відібрав у неї дітей, таємно зустрілася із сином (фото)

неділя, 31 травень 2020, 4:00

Повідомляється, що хлопчик відмовився їхати додому з мамою. Ексдружині репера Серьоги (справжнє ім'я Сергій Пархоменко), який у лютому відібрав у неї двох дітей, Поліні Ололо вдалося зустрітися з одним із синів. Про це жінка розповіла в коментарі журна...

Хіти тижня. Місячне затемнення у червні: Хто опиниться "під ударом"

неділя, 31 травень 2020, 3:00

В дні, найближчі до затемнень, необхідно приділяти більше уваги своєму здоров'ю. Астролог Людмила Халанська попередила, що вплив місячного затемнення, яке відбудеться в п'ятницю, 5 червня (в цей же день буде повний місяць), найбільше відчують люди, що ...