Святії скрепи: Мережу підірвав чудернацький пам'ятник Миколі Чудотворцю, встановлений у "Культурній столиці" Росії

У Санкт-Петербурзі встановили пам'ятник Миколі Чудотворцю - одному з найбільш шанованих у православних віруючих святому.

На сторінці "недруги за бугром" в Twitter звернули увагу, що святий більше схожий на монгольського хана і полководця Батия.

"Батия і поставілі. Вони в підписі до пам'ятника помилилися", "Можливо, це якийсь древній мокшанський бог", "Ось щас повинні віруючі образитися", "На гуманоїда Альошеньку він схожий а не на Батия", "На ідол Перуна схожий", "А шо це у нього в руках?? Меч і пасочка?... тобто посил такий: якийсь монголоїди з мечем в руках насаджує пасочки", "Він схожий на прибульця", "Це Морган Фріман","Йому б в праву руку серп і молот, щоб все скрєпи разом були присутні", - пишуть коментатори.

Хіти тижня. Епідеміолог з Італії розповів, скільки триватиме карантин

неділя, 29 березень 2020, 10:00

Він зазначив, що точно сказати, коли пандемія пройде свій пік, неможливо, адже поки статистика коливається. Обмежувальні заходи у світі через коронавірус можуть тривати до літа, а проведення таких масових дійств, як футбольні матчі на стадіонах, взагал...

10 "голів" за раз - не раціонально: Уряд дозволив різко збільшити кількість пасажирів у громадському транспорті

неділя, 29 березень 2020, 9:57

Тепер порушникам можна не присідати. Чому для визначення оптимально безпечної кількості пасажирів у другого уряду Зеленського пішло більше двох тижнів з часу запровадження обмежень, залишається незрозумілим. Кабінет міністрів скасував норму про те, що ...