Святії скрепи: Мережу підірвав чудернацький пам'ятник Миколі Чудотворцю, встановлений у "Культурній столиці" Росії

У Санкт-Петербурзі встановили пам'ятник Миколі Чудотворцю - одному з найбільш шанованих у православних віруючих святому.

На сторінці "недруги за бугром" в Twitter звернули увагу, що святий більше схожий на монгольського хана і полководця Батия.

"Батия і поставілі. Вони в підписі до пам'ятника помилилися", "Можливо, це якийсь древній мокшанський бог", "Ось щас повинні віруючі образитися", "На гуманоїда Альошеньку він схожий а не на Батия", "На ідол Перуна схожий", "А шо це у нього в руках?? Меч і пасочка?... тобто посил такий: якийсь монголоїди з мечем в руках насаджує пасочки", "Він схожий на прибульця", "Це Морган Фріман","Йому б в праву руку серп і молот, щоб все скрєпи разом були присутні", - пишуть коментатори.

Хіти тижня. Одного з провідних операторів мобільного зв'язку України викуплюють азербайджанці

середа, 16 жовтень 2019, 18:30

Що станеться з ціновою політикою стосовно споживачів послуг, залишається тільки гадати. Азербайджанський оператор зв’язку Bakcell подав заявку в Антимонопольний комітет України на концентрацію ПрАТ«ВФ Україна». Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з п...

Пропаг**дони Путіна могли б радіти: Відомі рокери осоромились, зарахувавши Київ та Мінськ до російських міст

середа, 16 жовтень 2019, 18:27

Відомий британський рок-гурт Uriah Heep спровокував скандал у соцмережах, зарахувавши Київ і Мінськ до російських міст в анонсі свого туру по РФ. . "Ще дві дати оголошені в Російській Федерації. П'ятниця, 7 лютого - підтверджено Київ, Україна, МЦКМ. Су...