Поки більшість українців були в укриттях та чули звуки роботи протиповітряної оборони, журналісти поїхали до 5-го окремого штурмового полку на передову. Метою поїздки було показати, як зустрічають Новий рік українські військові. Про це йдеться у відеосюжеті "Українського свідка" з передової, передають Патріоти України.
Місце зйомки зі зрозумілих причин не вказується. "Ялинка в бліндажі, постріли в новорічну ніч і незламний дух українських військових, це все про святкування переможного Нового року на передовій. "В 2023 точно буде перемога", – кажуть військові нарізаючи салати, дивляться новорічні фільми та говорять з рідними. Ворогу ж побажати можуть лише одне – "йдіть додому". Та навіть в новорічну ніч не стихають ворожі постріли і раз за разом наші військові дають гідну відповідь", – розповідають журналісти.
Археологи виявили 63 давньоєгипетські гробниці у провінції Дум’ят, яка колись була центром торгівлі. Досліджуючи поховання, вчені натрапили на численні артефакти, зокрема золоті прикраси та поховальні приношення, передають Патріоти України. Як пише Her...
У Челябінській області Росії прорвало дамбу Кіалімського водосховища. Вода швидко поширюється, затоплено велику кількість будинків. Про це повідомляють російські Telegram-канали в п'ятницю, 26 липня. За інформацією управління МНС у Челябінській област...