Свято чудотворної ікони Божої матері - Знамення: Що не можна робити 10 грудня

10 грудня за церковним календарем відзначають свято чудотворної ікони Божої матері, відомої як "Знамення", передають Патріоти України.

У цей день не можна шити або плести, так як за повір'ям можна "зашити" тепло в будинку, через що всю зиму доведеться страждати від холодів.

Також в цей день не можна допомагати хворим і вбогим, а тим більше запускати їх в будинок. Існує повір'я, що з такими гостями в будинок прийдуть бідність і хвороби.

Не рекомендується в свято лаятися, вступати в конфлікти і суперечки. Цікаво, що також сьогодні в світі відзначають День прав людини, заснований ООН, Міжнародний день прав тварин і Всесвітній день футболу.

Усе знаюча професор з добрими очима

п’ятниця, 25 вересень 2020, 23:35

На посаду ректора пропонується... Можливо, все виглядало саме так. На уроці історії задали запитання «Звідкіля походить назва «Україна?» А в шкільних підручниках на такий дражливий запит годі тоді було отримати вичерпну відповідь і допитлив...

Ще один нардеп захворів на Covid-19

п’ятниця, 25 вересень 2020, 22:52

Муса Магомедов розповів, що почувається задовільно. Позафракційний народний депутат Муса Магомедов заразився коронавірусом. Про це він повідомив у Facebook, передають Патріоти України. «Вчора відчув температуру і легке запаморочення. Вирішив перестраху...