Свято чудотворної ікони Божої матері - Знамення: Що не можна робити 10 грудня

10 грудня за церковним календарем відзначають свято чудотворної ікони Божої матері, відомої як "Знамення", передають Патріоти України.

У цей день не можна шити або плести, так як за повір'ям можна "зашити" тепло в будинку, через що всю зиму доведеться страждати від холодів.

Також в цей день не можна допомагати хворим і вбогим, а тим більше запускати їх в будинок. Існує повір'я, що з такими гостями в будинок прийдуть бідність і хвороби.

Не рекомендується в свято лаятися, вступати в конфлікти і суперечки. Цікаво, що також сьогодні в світі відзначають День прав людини, заснований ООН, Міжнародний день прав тварин і Всесвітній день футболу.

Знайдено викрадений рукопис 15 століття перських віршів, вартістю понад $1 млн

понеділок, 20 січень 2020, 0:25

Арт-детектив знайшов рукописну копію збірки віршів перського поета Дівана Гафіза, який жив у 14 столітті. Нідерландський мистецтвознавець Артур Бранд, який розшукує втрачені арт-об'єкти, знайшов викрадений рукопис 15 століття перських віршів, вартість ...

Люди чекають, незважаючи на холод: На Чернігівщині прощаються з бортпровідником збитого в Ірані літака МАУ (відео)

понеділок, 20 січень 2020, 0:20

Трагедія вкотре показала, що багато українців щиро співчувають горю своїх співгромадян. У Козельці Чернігівської області зустрічають 34-річного загиблого в авіакатастрофі МАУ в Ірані Ігоря Матькова. Про це повідомила голова Козелецької сільської ради О...