Свято наближається: Урядовці запропонували українцям з 10 претенденток обрати найкрасивішу ялинку країни

Ялинка у Києві

Державне агентство розвитку туризму оголосило голосування за найкрасивішу новорічну ялинку країни, склавши власний рейтинг, зазначають Патріоти України.

«У ці дні новорічна ялинка — головна прикраса українських міст. ДАРТ вирішило зробити свій топ найкрасивіших ялинок країни. Надихайтеся новорічним настроєм та голосуйте за ту, до якої плануєте свою подорож», — йдеться у повідомленні Агентства в соцмережі .

Київ

У столиці встановлено штучну ялинку заввишки 31 метр, а її яскрава гірлянда протяжністю 10 км утворює купол, що мерехтить різнокольоровими вогниками. Особливістю є обладнаний на площі найбільший у Європі вертеп.

Львів

17-метрову живу ялинку місту подарував 85-річний Василь Козленко — це дерево росло у його дворі 35 років. Прикрасили ялинку традиційними для західної України різдвяними павуками та ромбами.

Дніпро

Місто може похвалитися найдорожчою ялинкою в Україні — на її встановлення та прикрасу прозорими та золотими кулями з бюджету міста витратили 12,5 млн гривень. Встановлено дерево на Європейській площі.

Одеса

Головна ялинка міста та Думська площа прикрашені святковою ілюмінацією у морському стилі вартістю понад 2,5 млн грн. Верхівку ялинки прикрашає великий дванадцятикутник у вигляді кристала, що освітлює шлях мандрівникам.

Луцьк

Головну ялинку Волині в соцмережах називають найоригінальнішою в Україні — вона складається одразу з трьох ялинок, що ростуть поруч. На них цього року повісили 150 іграшок та понад 200 гірлянд.

Вінниця

Для 28-метрової ялинки придбали нові іграшки — великі бурульки і 3D-кулі, а також менші кульки золотистого, срібного і синього кольорів, і ілюмінацію.

Ужгород

На свята міськрада придбала нову штучну 18-метрову ялинку вартістю трохи менше мільйона гривень. Дерево вбране у кульки білого, срібного і золотого кольорів, а також прикрашене ілюмінацією у жовто-гарячих кольорах.

Херсон

Головна ялинка міста, яку також можна вважати і головною українською ялинкою окупованого Кримського півострова, цього року досягає 18 метрів. Дерево прикрашають 3,5 кілометри гірлянд та близько півтисячі ялинкових прикрас, 45 із яких мають власну підсвітку.

Харків

Головна новорічна ялинка Харкова є однією з найвищих в Україні — 40,5 м. Вона зібрана з окремих деталей та підсвічена світлодіодними лампами, а ілюмінація працює у денному та нічному режимах. Штучне новорічне дерево прикрашене кілька тисяч куль із блискучого пластику та завитками, що зображають морозні візерунки.

Запоріжжя

У місті до святкування підійшли оригінально — 22-метрову ялинку оформили у європейському, мінімалістичному стилі, витративши на нові іграшки та гірлянди близько 2 млн грн. Колишня ж ілюмінація прикрашає інші новорічні локації міста.

Розуміти мову тварин: Ознаки, що кіт вас дійсно любить

четвер, 28 вересень 2023, 5:00

Якщо ви колись ставили собі питання, чи любить вас ваш кіт, то ветеринарка і зоопсихологиня Лілія Лободіна розповіла, як це зрозуміти, передає ТСН. . 1. Тварина зустрічає вас, коли ви повертаєтеся додому. . 2. Частий зоровий контакт з повільним морга...

І зараз можна побачити по Україні: Чому за часів СРСР у багатоповерхівках фарбували сходинки по краях і стіни наполовину

четвер, 28 вересень 2023, 4:23

У радянські часи було багато чого такого, що важко зрозуміти сучасній людині. Наприклад, дивовижне "дизайнерське рішення", фарбувати сходи по краях. За радянських часів загадок в утриманні житлофонду було багато. Ось і на питання, чому в СРСР фарбували...