Свято обернулося трагедією: У США після весілля сім осіб померли від коронавірусу

В американському штаті Мен після весілля, проведеного в серпні, трапився спалах коронавірусу. У результаті померли вже сім осіб. Смерть у хворих настала через ускладнення хвороби, повідомляє агентство Associated Press. Усього із святкуванням пов'язують понад 175 випадків інфікування, передають Патріоти України.

На весіллі в готелі Big Moose Inn в Міллінокет були присутні близько 65 осіб. Зокрема й співробітник в'язниці графства Йорк і співробітник реабілітаційного центру Медісона. В останньому померли шість із семи заражених.

"Випадки зараження вірусом, викликані весіллям, охопили сотні миль у штаті, який значною мірою контролював поширення коронавірусу протягом літа. Усього з березня в штаті Мен зареєстровано менше ніж 5000 випадків зараження вірусом", – відзначили в центрі.

Дівчина дня на Олімпіаді-2020: Українська лучниця Анастасія Павлова вразила глядачів своєю красою (фото)

понеділок, 26 липень 2021, 0:32

І тато, і мама Анастасії є тренерами зі стрільби з лука. Тому довго вибирати, чим займатися дівчині не довелося. Хоча не можна сказати, що в луці Павлова з пелюшок. Із п'яти років дівчина займалася... гімнастикою. Але потім у дев'ять років батьки забра...

Вражаюче добре збереглася: На популярному курорті знайшли стародавню мозаїку (фото)

неділя, 25 липень 2021, 23:29

Глава археологічної місії Університету Авіньйона Клер Баландьє виявив в місті Пафос древню мозаїчну підлогу, яка була частиною будівлі елліністичного періоду. Про це пише GreekReporter, передають Патріоти України. Це місце відоме археологам як "Пафоськ...