Свято в скрепному стилі: В окупованій Керчі День міста відзначили трощенням пам’ятки (фото)

Після Дня міста, який у Керчі окупанти постановили відзначати 14 вересня, потрощеною виявилася місцева пам’ятка – Малі Мітридатські сходи, повідомляють Патріоти України.

Як пишуть керченські ЗМІ, невідомі побили декоративні вазони на сходах. Мітридатські сходи тривалий час реставрували, відкрили після реставрації у травні цього року.

Довідка

Малі Мітрідатські сходи розташовані на північно-східному схилі гори Мітрідат в Керчі. Пам'ятка побудована в 1866 році. Є об'єктом культурної спадщини.


Хіти тижня. "Сиджу в ах*ї!": Українку шокував вміст шкільного щоденника із Леніним, Сталіним та російськими співаками (фото)

субота, 18 вересень 2021, 2:00

Українка обурилася вмістом шкільного щоденника, який вона купила своїй дитині. Про це в Twitter розповіла користувач Maria Paselska, передають Патріоти України. Усередині шкільного щоденника можна побачити виноски з короткою біографією Володимира Ленін...

"Вы понаехали, а местные тут - грузины, армяне и абхазы": Кавказець пояснив росіянам, чиє Сочі (відео)

субота, 18 вересень 2021, 0:22

У курортному Сочі Краснодарського краю РФ стався курйозний випадок - місцевий кавказець спробував пояснити приїжджим росіянкам, що це - не російське місто і даремно росіяни намагаються його собі привласнити. Про це пише телеграм-канал "Мышеловка", пере...