Свідки кажуть, дуже довго їхала "швидка": На Львівщині трагічно загинув підліток, стік кров'ю

Мати загиблого підлітка вважає, що той міг би вижити, якби медики приїхали на виклик швидше.

У Львівській області правоохоронці розслідують смерть 16-річного підлітка. Той поранив ногу, коли стрибав з друзями через паркан і за короткий час стік кров'ю. Допомоги медиків дитина не дочекалася. Про це в суботу, 31 липня, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Сегодня".

За словами матері підлітка, їй подзвонили друзі сина і повідомили, що той поранився, коли вирішив продемонструвати своє вміння в паркурі, і помер. Коли жінка прибігла на місце, то побачила на нозі сина рвану рану.

Друзі загиблого підлітка розповіли, що кілька разів намагалися додзвонитися в швидку, але там включався автовідповідач. А після того, як їм відповіли, стали розпитувати як краще під'їхати до території.

Мати хлопчика вважає, що якби лікарі прибули на виклик відразу, то її син міг би жити.

Водночас у Центрі екстреної медичної допомоги журналістам розповіли, що при великій кількості дзвінків, деякі з них не доходять, але при повторному дзвінку на лінію 103 можна додзвонитися.

"Відсоток дзвінків, які до нас не доходять - від 5 до 7% в залежності від часу", - пояснив в.о. директора Львівського обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Васько.

Медики ж запевняють, що з моменту дозвону на лінію, їхня бригада прибула на місце НП за 11 хвилин, а не 20, як кажуть свідки.

Там же погоджуються, що рана у хлопчика була небезпечною своєї крововтратою.

Розглянути справу взялися правоохоронці.

Нагадаємо, прокуратура почала перевірку безпеки міських фонтанів після того, як в одному з них смертельно травмувалася чотирирічна дитина.

Штраф від ТЦК: Українцям пояснили, як не переплатити й не втратити право на знижку

середа, 14 травень 2025, 16:51

В Україні територіальні центри комплектування та соціальної підтримки можуть накладати штрафи на військовозобов'язаних громадян, які порушують правила мобілізації. Розповсюджені ситуації, коли ТЦК та СП вимагає оплатити штраф, але видає для цього лише ...

Якщо Пенсійний фонд не зарахував до стажу частину трудового періоду: Українцям пояснили, як діяти

середа, 14 травень 2025, 16:47

В Україні щорічно змінюються вимоги до страхового стажу для виходу на заслужений відпочинок за віком. Так, для того, аби вийти на пенсію в 60 років, людина має набути щонайменше 32 роки страхового стажу (роком раніше — 31 рік), у 63 роки — за наявності...