"Свідки шаурми": Кулінар Клопотенко вирішив створити власну партію

Євген відразу вирішив зібрати прихильників і оформити контури руху, оголосивши перекличку в Instagram: "Ну що, хто зі мною?"
Євген Клопотенко. Фото: соцмережі.

Відомий кулінар-експериментатор Євген Клопотенко вирішив не відставати від колег по шоу-бізнесу, які почали свою політичну кар'єру, зазначають Патріоти України.

Коротше, я теж хочу в політику. А то всім можна, а я що? У нас є партія "Голос", буде партія "Жінки" або щось близько того від Ольги Полякової, - заявив кулінар.
До того ж хайп навколо шаурми, яка після згадки Володимиром Зеленським стала чимось більшим, ніж просто вуличною їжею, ще не згас, і Клопотенко вирішив осідлати хвилю, поки не вляглася.
- Я пропоную створити партію "Свідки шаурми", бо бачить (і чуючи своїм носом) Бог не тільки Київ пахне шаурмою. Так пахне кожен вокзал в Україні. Я зараз в Костянтинівці, вихідні був в Одесі і Херсоні, на минулому тижні в Черкасах, тому, повірте, знаю, про що говорю. "Свідки шаурми" - партія, яку ми заслуговуємо.


Невимовна краса Українських Карпат

середа, 21 жовтень 2020, 8:10

Смарагдове царство, куди завжди хочеться повертатися... В мережі показали неймовірну красу українських Карпат. Фото оприлюднили у спільноті Патріоти України - єднаймося в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

У мережі пригадали найпопулярніші смаколики часів СРСР (фото)

середа, 21 жовтень 2020, 7:50

Діти раділи хлібу з цукром і ірискам, розжувати які було просто неможливо. За часів СРСР було багато солодощів, які можна було приготувати на швидку руку, передають Патріоти України з посиланням на видання onedio. Серед найпопулярніших карамельні півни...