"Свідки шаурми": Кулінар Клопотенко вирішив створити власну партію

Євген відразу вирішив зібрати прихильників і оформити контури руху, оголосивши перекличку в Instagram: "Ну що, хто зі мною?"
Євген Клопотенко. Фото: соцмережі.

Відомий кулінар-експериментатор Євген Клопотенко вирішив не відставати від колег по шоу-бізнесу, які почали свою політичну кар'єру, зазначають Патріоти України.

Коротше, я теж хочу в політику. А то всім можна, а я що? У нас є партія "Голос", буде партія "Жінки" або щось близько того від Ольги Полякової, - заявив кулінар.
До того ж хайп навколо шаурми, яка після згадки Володимиром Зеленським стала чимось більшим, ніж просто вуличною їжею, ще не згас, і Клопотенко вирішив осідлати хвилю, поки не вляглася.
- Я пропоную створити партію "Свідки шаурми", бо бачить (і чуючи своїм носом) Бог не тільки Київ пахне шаурмою. Так пахне кожен вокзал в Україні. Я зараз в Костянтинівці, вихідні був в Одесі і Херсоні, на минулому тижні в Черкасах, тому, повірте, знаю, про що говорю. "Свідки шаурми" - партія, яку ми заслуговуємо.


Ситуація складна: За два тижні атак Росія знищила результати річних зусиль з ремонту енергооб'єктів України

понеділок, 15 квітень 2024, 14:56

Заступниця міністра енергетики Світлана Грінчук заявила, що за останні два тижні Росія відновила наступ, завдавши удару по українській енергосистемі з такою інтенсивністю і в такий спосіб, якого не спостерігалося протягом понад двох років війни. Про це...

Мобілізація в Україні триває: Які зміни чекають на людей з інвалідністю

понеділок, 15 квітень 2024, 14:54

Наприкінці червня 2022 року українські нардепи запропонували призивати на службу в армію людей з інвалідністю за їхньої згоди. У квітні 2024 року Верховна Рада ухвалила новий законопроєкт про мобілізацію, який вносить зміни в мобілізацію. Чи можуть теп...