Євген відразу вирішив зібрати прихильників і оформити контури руху, оголосивши перекличку в Instagram: "Ну що, хто зі мною?"
![Євген Клопотенко. Фото: соцмережі.](/images/2019/05/31204556__large.jpeg)
Відомий кулінар-експериментатор Євген Клопотенко вирішив не відставати від колег по шоу-бізнесу, які почали свою політичну кар'єру, зазначають Патріоти України.
Коротше, я теж хочу в політику. А то всім можна, а я що? У нас є партія "Голос", буде партія "Жінки" або щось близько того від Ольги Полякової, - заявив кулінар.
До того ж хайп навколо шаурми, яка після згадки Володимиром Зеленським стала чимось більшим, ніж просто вуличною їжею, ще не згас, і Клопотенко вирішив осідлати хвилю, поки не вляглася.
- Я пропоную створити партію "Свідки шаурми", бо бачить (і чуючи своїм носом) Бог не тільки Київ пахне шаурмою. Так пахне кожен вокзал в Україні. Я зараз в Костянтинівці, вихідні був в Одесі і Херсоні, на минулому тижні в Черкасах, тому, повірте, знаю, про що говорю. "Свідки шаурми" - партія, яку ми заслуговуємо.
Археологи виявили 63 давньоєгипетські гробниці у провінції Дум’ят, яка колись була центром торгівлі. Досліджуючи поховання, вчені натрапили на численні артефакти, зокрема золоті прикраси та поховальні приношення, передають Патріоти України. Як пише Her...
У Челябінській області Росії прорвало дамбу Кіалімського водосховища. Вода швидко поширюється, затоплено велику кількість будинків. Про це повідомляють російські Telegram-канали в п'ятницю, 26 липня. За інформацією управління МНС у Челябінській област...