Свій російський царьок не справляється! Жителі сибірської глибинки просять Сі Цзіньпіна побудувати їм школу

Жителі мікрорайону Березовий, розташованого поблизу Іркутська, попросили МЗС РФ звернутися до голови КНР Сі Цзіньпіна, щоб той побудував їм школу «в межах етнокультурного різноманіття та активного розвитку культурних зв’язків із Китаєм», передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Повідомляється, що в Березовому близько двох тисяч дітей шкільного віку, при цьому на заняття їм доводиться їздити до сусідніх селищ, долаючи близько 12 кілометрів.

У самому Березовому нову школу на півтори тисячі місць обіцяли збудувати ще у 2021 році. Фактично будівництво почалося лише у 2025-му, але у 2026 році, за словами місцевих жителів, роботи зупинилися.

У міністерстві будівництва Іркутської області жителям повідомили, що кошти на будівництво школи в регіональному бюджеті на найближчі два роки «не закладені».

Росіяни неодноразово зверталися до адміністрації президента, але їхні скарги переадресовують місцевій владі, а та заявляє, що грошей немає.

Тепер вони вирішили попросити главу МЗС РФ Сергія Лаврова звернутися до голови КНР Сі Цзіньпіна, щоб він допоміг вирішити питання з будівництвом школи.

«Ми готові почати вчити китайську мову, оскільки вважаємо, що вона нам справді дуже потрібна. Активний розвиток культурних зв’язків із Китаєм — єдиний можливий для нас шлях розвитку в умовах, коли пріоритети нашої країни перебувають десь у зоні будівництва нових [станцій] метро в Москві та нових шкіл у Таджикистані», — заявили місцеві жителі.

Бог з нами! Злива У братії Києво-Печерської лаври повідомили про знак небесної підтримки після варварського російського обстрілу

понеділок, 15 червень 2026, 21:43

Під час масованої російської атаки по Києву та безпосередньо по Успенському собору Києво-Печерської лаври 15 червня багато українців у соцмережах звернули неабияку увагу на те, що після появи повідомлень про пожежу на даху святині у столиці почався дос...

Не дивуйтесь: Українців чекають гривневі купюри з новим дизайном. В НБУ розповіли про новації

понеділок, 15 червень 2026, 21:29

Національний банк України з 16 червня 2026 року запроваджує у готівковий обіг модифіковані банкноти номіналом 100 гривень, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу регулятора. . У правій верхній частині на зворотному боці модифікованих ба...