"Світ більше не однополярний": Військовий назвав три причини, чому війна в Україні в 2025 році стане ще більш жорстокою

Війна в 2025 році не тільки не закінчиться, а й стане ще більш жорстокою, і на це є причини, вважає засновник 13-ї бригади Нацгвардії "Хартія" Всеволод Кожемяко. Своїм прогнозом він поділився з "Українською правдою", передають Патріоти України.

"Країні та її захисникам стане ще важче. Політики, які не розуміють і не відчувають поля бою, в надії на скорі вибори будуть намагатися вести агітацію, заграючи з мирним населенням і підтримуючи військових (але ні перше, ні друге не буде щирим)", - описує він розвиток подій у 2025 році.

На його думку, мирне населення тим часом, "введене в оману тим, що нібито разом із виборами наближається мир", дедалі більше віддалятиметься від захисників.

Кожемяко наводить аргументи, чому війна не закінчиться. По-перше, каже, РФ це вигідно: вони просуваються вперед майже по всій лінії фронту, перебудували економіку, навчилися обходити санкції, продовжують заробляти чималі гроші.

"Рейтинги їхнього диктатора дуже високі, йому вдалося переконати своє населення в необхідності цієї війни. Пропаганда розгорнута дуже широко, існуючій владі нічого не загрожує", - впевнений військовий.

Друга причина, чому війна не має шансів закінчитися, - це те, що "адміністрація Дональда Трампа (обраний президент США, - ред.) "насправді не має дійсно вагомих аргументів", які б могли переконати РФ "сісти за стіл перемовин з вимогами, які були б хоч приблизно прийнятними для України".

"Світ більше не однополярний, і США вже не мають такого беззаперечного впливу, як раніше, хоча і залишаються, мабуть, найбільш впливовим світовим гравцем. Будь-яка можлива конструкція миру з додатковим залученням інших країн (Європа, Китай, Індія, Іран, Корея) не складеться швидко", - переконує Кожемяко.

Третя ж причина - ситуація на полі бою. Її, за словами засновника бригади, "геть недооцінюють і не розуміють ні західні, ні, на жаль, українські політики, бізнесмени, громадяни".

"Але ж іде війна, і становище на полі бою є величезною компонентою пазла мирних перемовин. Саме тут формується наша переговорна позиція. Саме тут ми дійсно можемо на щось впливати. Тому я впевнений, що ворог буде нарощувати свої зусилля, і війна буде приймати ще більш жорстокі та інноваційні форми", - підсумував Кожемяко.

Навіть якщо і відбудуться "будь-які перемовини про мир", то цей мир, на думку військового, не буде довгим: "Найближчі 50 років, може й більше, ми, українці, будемо жити з постійною загрозою вторгнення зі сторони РФ", - зазначив він. І додав, що "ми одні найбільш зацікавлені в існуванні держави Україна, і в світі нам ніхто нічого не винен".

Помер відомий український кінорежисер

п’ятниця, 26 червень 2026, 17:58

Український кінорежисер і кінопродюсер сербського походження Бата Недич помер у віці 64 років. Сумну звістку повідомили його близькі на сторінці режисера у Facebook, передають Патріоти України. . У повідомленні зазначається, що митець тривалий час бор...

Вкажуть на двері: В одній із країн ЄС хочуть анулювати дозволи на проживання частині українських чоловіків

п’ятниця, 26 червень 2026, 17:30

Данія 25 червня подала законопроект, який позбавить українських чоловіків призовного віку права на тимчасовий захист у країні, передають Патріоти України . Законопроект подав міністр імміграції та інтеграції Данії Мортен Бедсков. Зміни внесуть до Спеці...