
У центрі Києва біля будівлі Міністерства закордонних справ очевидці побачили кіз, що паслися. Про це повідомляє журналіст Олександр Марущак на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
"Світ чудес під МЗС", - прокоментував він ситуацію і опублікував фото. На знімку видно, що тварини спокійно розгулюють вулицею міста. Вони піднялися на схил із зеленою зоною і мирно щипають траву.


Це здивувало жителів і гостей столиці, так як в центрі не так багато приватних будинків, щоб тримати таку худобу і виводити її пастися. Користувачі мережі прокоментували дивну подію.




Військовослужбовці в статусі СЗЧ можуть добровільно поновитися у Збройних Силах України за чітко визначеною процедурою та термінами, передають Патріоти України з посиланням на Сухопутні війська ЗС України. За інформацією військових, тривалість розгляду...
Попри прохолодний і дощовий початок літа, надалі погода в Україні буде теплішою, а окремі періоди можуть виявитися по-справжньому спекотними. Про це розповіла завідувачка відділу прикладної метеорології та кліматології УкрГМІ ДСНС України та НАН Україн...