
У центрі Києва біля будівлі Міністерства закордонних справ очевидці побачили кіз, що паслися. Про це повідомляє журналіст Олександр Марущак на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
"Світ чудес під МЗС", - прокоментував він ситуацію і опублікував фото. На знімку видно, що тварини спокійно розгулюють вулицею міста. Вони піднялися на схил із зеленою зоною і мирно щипають траву.


Це здивувало жителів і гостей столиці, так як в центрі не так багато приватних будинків, щоб тримати таку худобу і виводити її пастися. Користувачі мережі прокоментували дивну подію.




Синоптики попереджають про зміну погодних умов в Україні: після періоду помірної літньої температури країну очікує помітне потепління, яке прийде вже наприкінці тижня, передають Патріоти України. За даними Українського гідрометеорологічного центру, най...
У радянські часи окремі українські прізвища могли стати причиною переслідувань, репресій або навіть загибелі їхніх носіїв. Формально заборонених прізвищ у СРСР не існувало, однак система діяла вибірково й жорстко. Людей змушували змінювати родові імена...