
Міський голова Монастириська що на Тернопільщині Андрій Старух зізнався, що видужав від коронавирусной хвороби. У своєму Facebook чоловік повідомив, що негативний результат показав вже другий тест, зазначають Патріоти України.
«Подзвонили лікарі, повідомили, що повторний аналіз підтвердив негативний результат. Тобто я здоровий», - написав мер у соцмережі, подякувавши медиків.
Також зазначив, що процес лікування пройшов непомітно для нього самого, а вірус не торкнувся сім'ї.
«Хоча на самоізоляції тисячі сімей, ми не самі. Бережіть себе і своїх близьких», - закликав міський голова.
Нагадаємо, станом на 1 квітня в Монастириському районі налічувалося 77 інфікованих COVID-19, серед яких десятки лікарів.
Жителі району назвали ситуацію критичною і закликали президента Зеленського втрутитися в ситуацію, посиливши карантинні заходи, а також забезпечивши місцеві лікарні необхідним. Адже навіть інфекційне відділення не забезпечене засобами захисту. В оприлюдненому зверненні місцеві називали Монастириську «українським Уханєм».
Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...