
У Маріуполі на Донеччині до поліції надійшов дзвінок від перехожого, що на дорозі лежить збита автомобілем вагітна кішка, повідомляють Патріоти України.
"Коли інспектори прибули на місце, кішка вже народила двох малюків. Не вагаючись, патрульні поклали маму та двох її дитинчат у салон службового авто й відвезли до ветеринарної клініки. Там на світ з'явилося ще одне маля. Травмовану маму прооперували", - повідомили в Патрульній поліції України.
Нині кішка та її новонароджені кошенята перебувають під наглядом ветлікарів. "Вдячні небайдужому громадянину за те, що не лишився осторонь і не покинув бідолашну тварину напризволяще. Друзі, придивіться до цих пухнастиків. Уже зовсім скоро кошенята підростуть і шукатимуть нову домівку. Можливо, саме ви станете люблячою родиною для цих малюків", - зазначили у патрульній поліції.

Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...