"Світять" штраф та виправні роботи: Поліція порушила справу проти жінки, яка напала на авто ТЦК у Хмельницькій області

Жінку, яка перешкоджала руху автомобіля працівників терцентру комплектування у Хмельницькій області, притягнуть до відповідальності. Про це оперативне командування "Захід" повідомило 3 квітня в Telegram, передають Патріоти України.

За інформацією військових, поліція відкрила справу за фактом псування машини військкомату. "Жінка, яка напала на автомобіль військовослужбовців ТЦК, понесе покарання. Відкрито адміністративне провадження за ст. 173 [Кримінального кодексу України] "дрібне хуліганство", – ідеться в повідомленні.

Санкції статті передбачають штраф у розмірі трьох – семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, громадські роботи строком 40–60 годин, виправні роботи строком до двох місяців із відрахуванням п'ятої частини заробітку, а в деяких випадках – адміністративний арешт строком до 15 діб, зазначили в ТЦК.


В Україні хочуть запровадити нове маркування товарів у магазинах та в рекламі: Що зміниться

субота, 20 квітень 2024, 12:29

В Україні запропонували маркувати продукцію брендів, які досі не вийшли з російського ринку. У разі, якщо до законодавства внесуть відповідні зміни, маркування таких товарів стане обов'язковим не лише на прилавках магазинів, а й у рекламі, передають П...

Естонія змінює правила навчання для дітей українських біженців: Що треба знати

субота, 20 квітень 2024, 11:58

Влада Естонії ухвалила закон, що дозволяє виключати зі шкіл та дитячих садків дітей українських воєнних біженців, які покинули Естонію, не повідомивши про це навчальний заклад. Про це повідомила пресслужба парламенту країни, передає ERR, передають Пат...