Світовий лідер у цій галузі: "Естонія допоможе Україні створити "державу в смартфоні", - радник Зеленського

Михайло Федоров

Радник президента України Михайло Федоров домовився під час візиту до Естонії про допомогу та експертизи при реалізації концепції "Держава в смартфоні", повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу глави держави.

"Саме Естонія першою у світі запровадила електронну взаємодію реєстрів та ID-картки, провела електронні вибори та досягла показника онлайн-послуг у 99%, надала можливість "електронного громадянства" – досвід цієї країни справді вражає. Наша мета – застосувати найбільш сучасні та інноваційні технології й підходи для впровадження концепції "Держава у смартфоні", щоб зробити стрімкий стрибок, пропустивши кілька еволюційних етапів, де це можливо", – зазначив Михайло Федоров.

Українська делегація за 2 дні провела понад 10 зустрічей.

"Домовилися про конкретну підтримку щодо проведення аудиту реєстрів, розвитку системи "Трембіта", сучасної електронної ідентифікації SmartID та запровадження e-Residency. На кожній зустрічі ми відчували абсолютну відкритість та бажання допомогти Україні", – додав радник глави держави.

Експертні обговорення концепції "Держава у смартфоні" розпочнуться вже цього тижня. Після чого документ буде оприлюднено – з детальним планом дій на 2019 рік та стратегічними цілями до 2024 року.

Тест для дебілів: Парочка мажорів увірвалась на автівці з номерами Верховної Ради на скляний міст Кличка (відео)

понеділок, 17 червень 2019, 19:50

Вранці на пішохідно-велосипедний «міст Кличка» на автомобілі в'їхала парочка столичних «мажорів». Відео з'явилося в пабліку «Київ оперативний», передають Патріоти України. Судячи з усього, дівчина-пасажир знімала «покатушки» в Instagram-stories. За кер...

Сподобався камінчик: Ювелірний магазин став жертвою зухвалого "грабіжника" (відео)

понеділок, 17 червень 2019, 19:40

Чи вдалося повернути викрадений діамант на законне місце, невідомо... У мережі опублікували відео, можливо, самого незвичайного і зухвалого пограбування, передають Патріоти України.