Світовий лідер у цій галузі: "Естонія допоможе Україні створити "державу в смартфоні", - радник Зеленського

Михайло Федоров

Радник президента України Михайло Федоров домовився під час візиту до Естонії про допомогу та експертизи при реалізації концепції "Держава в смартфоні", повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу глави держави.

"Саме Естонія першою у світі запровадила електронну взаємодію реєстрів та ID-картки, провела електронні вибори та досягла показника онлайн-послуг у 99%, надала можливість "електронного громадянства" – досвід цієї країни справді вражає. Наша мета – застосувати найбільш сучасні та інноваційні технології й підходи для впровадження концепції "Держава у смартфоні", щоб зробити стрімкий стрибок, пропустивши кілька еволюційних етапів, де це можливо", – зазначив Михайло Федоров.

Українська делегація за 2 дні провела понад 10 зустрічей.

"Домовилися про конкретну підтримку щодо проведення аудиту реєстрів, розвитку системи "Трембіта", сучасної електронної ідентифікації SmartID та запровадження e-Residency. На кожній зустрічі ми відчували абсолютну відкритість та бажання допомогти Україні", – додав радник глави держави.

Експертні обговорення концепції "Держава у смартфоні" розпочнуться вже цього тижня. Після чого документ буде оприлюднено – з детальним планом дій на 2019 рік та стратегічними цілями до 2024 року.

Ляшко назвав місця, де найчастіше інфікуються коронавірусом в Україні

середа, 8 липень 2020, 18:15

Всі місця, які передбачають велике скупчення людей, несуть підвищену загрозу зараження COVID-19. Про це в інтерв'ю "Гордон" заявив заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко. На його думку, зв'язати інфікування ...

Хіти тижня. Популярний шоумен і продюсер жорстко висловився про "Заслуженого артиста України" Потапа

середа, 8 липень 2020, 18:00

Колись вони виступали на одній сцені, брали участь в одних шоу, а тепер виявилися з різних боків, з різних сторін політичних поглядів. «Олексій Потапенко, який зняв штани перед російською публікою - публікою країни-агресора - під час шоу на телеканалі ...