Свої люди домовились, без "слуг" не обійшлось: ​Поліція Ізраїлю вийшла на слід контрабандистів антикоронавірусної вакцини для українських можновладців, - ЗМІ

Михайла Радуцького звинувачують в організації злочинної схеми

Контрабанду в Україну вакцини від коронавірусу (COVID-19) компаній Pfizer і BioNTech могла організувати ізраїльська компанія TLV. Як стало відомо, правоохоронні органи Ізраїлю підозрюють TLV в незаконних поставках вакцини в Україну, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Обозреватель".

Відзначимо, що компанія TLV нібито займається медичним туризмом, відправляючи пацієнтів з лікарень Києва в клініки Тель-Авіва. Зокрема, TLV пропонує лікування в "Першому медичному центрі Тель-Авіва", який приймає пацієнтів з усього світу.

Керівником департаменту з прийому та лікування іноземних пацієнтів у цьому центрі значиться Роман Гольдман, який також має відношення до клініки пластичної хірургії і косметології "Меділенд" в Києві. Саме в "Меділенді" нібито отримали першу дозу вакцини українські віп-персони.

За деякими даними, діяльність в Україні компанія TLV веде під назвою TLV Israel center for medical tourism ltd.

Нагадаємо, видання "Обозреватель", яке розкрило схему незаконного ввезення на територію України вакцини проти коронавірусу Pfizer-BioNTech з Тель-Авіва, в партнерстві з ізраїльським агентством з боротьби з міжнародним фінансуванням тероризму та корупції I-AML розслідує злочинну схему вакцинації "обраних".

За інформацією глави редакційної ради "Обозреватель", президента Федерації баскетболу України Михайла Бродського, прем'єр-міністр Денис Шмигаль і низка народних депутатів, зокрема і глава профільного медичного комітету ВР Михайло Радуцький, протягом тижня вакцинувалися в клініці "Меділенд".

Українськими беніфіціари таємної вакцинації Бродський назвав нардепа Радуцького і скандального російсько-українського підприємця Павла Фукса. Співробітниця київської клініки Mediland підтвердила, що на базі закладу проводять підпільну вакцинацію від коронавірусу для віп-клієнтів.


Україна готується до приїзду роздратованого голови МЗС Угорщини: На Закарпатті скасовані рішення про функціонування регіональних мов - уповноважений із захисту державної мови

вівторок, 19 січень 2021, 20:22

На Закарпатті були скасовані всі рішення органів місцевої влади про регіональні мови. Про це уповноважений із захисту державної мови розповів на своїй сторінці в Facebook, зазначають Патріоти України. Зазначається, що омбудсмену надійшов відповідний ли...

Наддержавне: У росіян на МКС закінчилась їжа, рятувати "встающих с колен" довелось американцям

вівторок, 19 січень 2021, 20:15

Поки режим Путіна тицяє дулі всім і вся у світі, доводячи свою удавано поновлену наддержавність, виник черговий епічний провал у "вітрині" російського лідерства. Через повторне перенесення рейсу на МКС у російських космонавтів закінчились харчові запас...