Свої люди: Юзик з "Кварталу" зазбирався в нардепи

Актор студії "Квартал 95" Юрій Корявченков "Юзик" вирішив наслідувати приклад свого лідера Володимира Зеленського і піти в політику. Про це розповів голова штабу партії "Слуга народу!" Олександр Корнієнко", повідомляють Патріоти України.

За його словами, якщо Корявченков пройде перевірку партії «Слуга народу», то буде балотуватися по одному з мажоритарних округів у Кривому Розі.

Корнієнко наголосив, що «Юзик» поки єдиний з акторів «Кварталу», хто захотів брати участь у виборах в Верховну Раду. У партії Зеленського додали, що актори, які побажали отримати мандат народного обранця, не будуть проходити всі етапи перевірки, зокрема їм дозволять не проводити бесіду з психологом.

Корявченков народився в Кривому Розі і там же отримав спеціальність «інженер-електрик». Працював електрослюсарем й інженером в Центральному гірничо-збагачувальному комбінаті. З 1995 року грав у КВК, а потім став актором «95-го кварталу».

Джерело: LB.ua

Не їжа, а мистецтво: Мендель показала, чим годували Зеленського в Латвії (відео)

неділя, 20 жовтень 2019, 0:00

Страви молекулярної кухні готують не для того, щоб просто нагодувати людину. Прес-секретарка президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель розповіла, що під час візиту до Латвії їх пригощали стравами молекулярної кухні. Відповідний пост з'явив...

З архіву ПУ. Німецькі вчені виявили чудодійну силу популярної в Україні рослини

субота, 19 жовтень 2019, 23:30

Вживання насіння льону зменшує ризик смерті від раку грудей. Так, німецькі вчені виявили, що сполуки — лігнани, присутні у складі цих зерен, можуть знищувати ракові клітини, "заморожувати" ріст нових клітин і запобігати появі вторинних пухлин, передают...