Свої люди: Юзик з "Кварталу" зазбирався в нардепи

Актор студії "Квартал 95" Юрій Корявченков "Юзик" вирішив наслідувати приклад свого лідера Володимира Зеленського і піти в політику. Про це розповів голова штабу партії "Слуга народу!" Олександр Корнієнко", повідомляють Патріоти України.

За його словами, якщо Корявченков пройде перевірку партії «Слуга народу», то буде балотуватися по одному з мажоритарних округів у Кривому Розі.

Корнієнко наголосив, що «Юзик» поки єдиний з акторів «Кварталу», хто захотів брати участь у виборах в Верховну Раду. У партії Зеленського додали, що актори, які побажали отримати мандат народного обранця, не будуть проходити всі етапи перевірки, зокрема їм дозволять не проводити бесіду з психологом.

Корявченков народився в Кривому Розі і там же отримав спеціальність «інженер-електрик». Працював електрослюсарем й інженером в Центральному гірничо-збагачувальному комбінаті. З 1995 року грав у КВК, а потім став актором «95-го кварталу».

Джерело: LB.ua

"Сам би таке придбав": Малюська представив перший лот розпродажу в'язниць (відео)

четвер, 6 серпень 2020, 15:53

"Першим об'єктом, який ми пропонуємо придбати бізнесу є наш виправний центр у місті Коцюбинську (йдеться про Ірпінський виправний центр у смт Коцюбинське - ред.) Площа будівлі - 24 тис. кв. м, які розташовані на земельній ділянці 8 гектарів. Відстань в...

Понад 3 тис. км доріг до 2025 року: Де в Україні побудують бетонні автошляхи

четвер, 6 серпень 2020, 15:44

"Укравтодор" хоче до 2025 року побудувати 2,9 тис. км бетонних доріг. Загалом таких автошляхів в Україні - 2,4 тис. км, що становить 1,4% від загальної протяжності доріг, передають Патріоти України. "За умови реалізації програми кількість бетонних дорі...