"Сиділи, як дурепи": У Москві 100-річна учасниця війни цілий день чекала привітань, але ніхто не прийшов (фото)

У неділю, 9 травня, коли в Росії гучно відзначили черговий День перемоги, учасниця Другої світової війни з Москви Павла Тихомирова, якій цього року виповнюється 100 років, цілий день чекала від працівників соціальної служби привітань і подарунка. Про це повідомляє російський телеканал "360", передають Патріоти України.

Зі слів літньої жінки, яка є однією з останніх залишилися в живих ветеранів Другої світової війни, раніше їй передавали недорогі подарунки, продуктові набори та кілька гвоздик. В цьому ж році Павлі Тихомировій, якій 16 червня виповниться 100 років, нічого не дісталося. "Пообіцяли прийти привітати, ми сиділи, як дурепи, чекали. А потім ввечері вже повідомили, що відвідування зірвалося, нічого не буде", - розповіла вона журналістам.

Про те, що відвідування не буде, їй повідомили працівники соцслужби. Президент Асоціації громадських пошукових об'єднань "Народна пам'ять про захисників Вітчизни" Євгенія Іванова вважає, що стосовно ветерана вчинили по-хамськи. "Ну що це таке? .. День Перемоги. Їх залишилося тут по пальцях перерахувати, кому 98 [років], комусь 99. Це просто НП, тим більше для столиці. Вона (Тихомирова), звичайно, тримається, але це хамство ", - зазначила Іванова.

Україні не дуже пощастить?: Суперкомп'ютер спрогнозував результати Євро 2020

вівторок, 15 червень 2021, 22:16

Суперкомп'ютер спробував спрогнозувати результати чемпіонату Європи та переможця. Якщо вірити цим прогнозом - збірна України вилетить ще задовго до фіналу, передають Патріоти України. У групі А фаворитом стане Італія, на другому місці - Туреччина, на т...

Латвія скасувала обов’язкове носіння масок на вулиці і восени навряд вже повернеться до цієї практики

вівторок, 15 червень 2021, 21:52

З 1,8 млн населення країни наразі вакцинувалося близько мільйона, і задовго до кінця літа має бути привите все доросле населення. У Латвії уряд у вівторок, 15 червня скасував вимогу використовувати маски на вулиці, де спостерігається інтенсивний рух лю...