"Сиділи всі в телефонах, а потім розбіглися": Подробиці страшної загибелі 4-річної Лєри на батуті у Миколаєві

Стали відомі нові подробиці жахливої трагедії, яка днями сталась у Миколаєві, передають Патріоти України.

Нагадаємо, в цьому місті на батуті за загадкових обставин загинула 4-річна Валерія – її знайшли задушеною в петлі цього атракціону.

Журналісти розшукали Наталію Кучинську - жінку, яка невдовзі мала стати хрещеною для цієї дівчинки. Вона розповіла досі невідомі подробиці трагедії, яка сколихнула всю країну. "Біля батута було три дівчини (співробітниці - ред.), які були повинні наглядати за дітьми. Але замість цього вони сиділи спинами до батуту, переглядаючи щось в своїх телефонах, - розповіла Наталія Кучинська. – Лєрочка підбігла до Ані (мати дівчинки) попити водички. Своєю чергою, Аня сама хотіла підійти до дитини, щоб напоїти, але їй не дозволили. Дитинка підбігла до мами, попила водички. Вони вже збирались йти додому, але Лєрочка попрохала дозволити пострибати ще 3 хвилинки. Забігла на батут, забігла в "сліпу" зону, через що Аня не змогла її побачити. Аня дуже уважна мама, постійно тримала її в полі зору. Але гірка з петлями перекривала вид. Навіть уявити не можу, як все це могло статись. Не можемо скласти версію, як все сталось, через що вона зачепилась та як повисла, не діставши ніжками до самого батуту…".

Про найтрагічніший момент Наталія розповіла нам так: "Коли Ганні біля батута віддали дівчинку в руки, вона подумала, що дитина втратила свідомість від спеки. Почали робити їй штучне дихання, масаж серця, бризкати водою. Кажуть, що персонал батута, після того, як передав дівчинку в руки, весь розбігся. Медпункта на території теж не було. Якийсь чоловік побіг до лікарів – недалеко розташовувалась стоматологія. Лікарі оглянули дитинку, дали понюхати нашатирного спирту, посвітили в очі. Коли приїхала швидка, то констатували смерть".

На питання про те, якого покарання буде вимагати Ганна для власників та працівниць батута, Наталія відповіла нам так: "Ганна в ці дні була в такому стані, що не спроможна про це думати. Вчора був похорон, це був дуже важкий день, ми його провели на таблетках. Взагалі не уявляла, як це можно пережити…".

До цього Наталія додала, що правдивою є інформація, що на початку травня помер батько дітей Ганни.
"Всі ці роки вони не жили разом. Він їх покинув, коли Лєрочці був 1 місяць. Ганна сама піклувалась про дітей, все тягнула на собі", – каже жінка.

Резюмуючи, Наталія, розповіла про загиблу дитину наступне: "Це дуже сонячна дитинка. Була. На свій вік вона була дуже дорослою. Дуже вихована, спокійна, свідома. Ходила разом з братиком до садочку, навіть виконувала якісь його завдання…".

Джерело: ТСН.ua

Контрабандистам не вдалось нажитися на злочині: США повернули Україні культурні цінності, викрадені Росією з окупованих територій

п’ятниця, 22 вересень 2023, 4:15

У Вашингтоні за участю президента Володимира Зеленського відбулася церемонія повернення Україні культурних цінностей, викрадених Росією із тимчасово окупованих територій. Пряма мова Зеленського: "Щоразу, коли щось повертається в Україну, щось украдене ...

Затонулі будівлі та купи артефактів: Море відкрило скарби затонулого міста, котре сторіччями служило головним портом Єгипту доби фараонів

п’ятниця, 22 вересень 2023, 3:25

Поблизу Єгипту археологи виявили руїни храму та дорогоцінні артефакти, повідомляють Патріоти України з посиланням на Arkeonews. . Залишки затонулого міста Тоніс-Гераклеона лежать під водою, на відстані 7 кілометрів від сучасного єгипетського узбережжя...