"Сидите дома, мухоср*нцы!": В окупованому Криму збунтувалися проти непроханих"гостей" із Росії

В окупованому Криму різко розкритикували туристів з Росії, які приїжджають відпочивати з мінімальною кількістю грошей і завжди залишаються невдоволеними. Скріншот повідомлення кримчанки Наталії Якименко опублікував Twitter-аккаунт RoksolanaToday, передають Патріоти України.

Так, місцева мешканка звертається до росіян і просить не приїжджати на відпочинок, якщо у них в кишені 20 тисяч рублів (близько 7,5 тисяч гривень).

"Ви 100% будете незадоволені. Навіщо ж витрачати нерви кримчанам і собі самим? Щоліта ми слухаємо які ви круті багатії, як ви завжди до цього круто відпочивали на інших курортах, і як у нас все отстойно. Просто не приїжджайте, щоб не обтяжувати потім, писати говноброси в інтернеті.

Ну а ціни на перельоти не Крим встановлює, ми не винні, що вам квитки 100 тисяч обходяться (близько 38 тисяч гривень).

З архіву ПУ. Апокаліпсис сьогодні: Мережу вразило відео нічного Донецька

вівторок, 22 вересень 2020, 23:55

Місто за період окупації стало "мертвим"... У мережі опубліковано відео прогулянки пізно ввечері по пустельному окупованому Донецьку. Запис опублікував відомий блогер Стіг Барді у себе на каналі в YouTube, передають Патріоти України 3 вересня 2019 року...

Разом із "вічними поставками" пінного напою: У США продається квартира з "пивних банок"

вівторок, 22 вересень 2020, 23:52

Головною особливістю житла є те, що стіни і стеля кімнат повністю вкриті банками пива Budweiser. Зазначається, що майбутні господарі, придбавши квартиру, заплатять ще й за «вічні» поставки пива. «Квартира, площею 76 м. кв, має дві ванні кімнати і дві с...