"Сиджу в ах*ї!": Українку шокував вміст шкільного щоденника із Леніним, Сталіним та російськими співаками (фото)

Українка обурилася вмістом шкільного щоденника, який вона купила своїй дитині. Про це в Twitter розповіла користувач Maria Paselska, передають Патріоти України.

Усередині шкільного щоденника можна побачити виноски з короткою біографією Володимира Леніна, Йосипа Сталіна, а також деяких російських поп-зірок. Творці шкільного щоденника, мабуть, вирішили, що українським дітям будуть корисні факти з біографії репера Тіматі і поп-співачки, яка виступає під псевдонімом "Массква".

Користувач Twitter, публікуючи фотографії шкільного щоденника, навіть не намагалася підбирати слова. "Купила щоденник. Сиджу в а**ї", - підписала жінка свою публікацію в мікроблозі.

Прямо у аеропорту: В Лондоні заарештували українського бізнесмена

п’ятниця, 1 липень 2022, 13:00

Стало відомо, що 29 червня 2022 року близько 7 години ранку у лондонському аеропорту "Лутон" британська поліція заарештувала Сергія Тищенка, повідомляють Патріоти України. Раніше Високий суд Лондона схвалив арешт Сергія Тищенка, відомого в Україні як в...

Китайський апарат Tianwen-1 зробив облетів весь Марс, зафільмувавши раніше не досліджені частини планети

п’ятниця, 1 липень 2022, 9:23

Найцікавішими для науковців стали перші знімки Південного полюса, звідки імовірно розпочнеться колонізація планети. Безпілотний китайський космічний корабель Tianwen-1 відправив на Землю зображення різних місць Марса, включаючи його південний полюс. Пр...