Сильна побічка, аж до сліпоти: Швеція відмовилася від ліків, якими лікують коронавірус в Україні

Медустанови Швеції припинили застосовувати протималярійний препарат хлорохін, який використовують в Україні для лікування коронавірусу COVID-19, через його побічні дії. Як пише Daily Mail, відмова трапилася після скарг декількох пацієнтів на спазми, часткову втрату зору й мігрені, передають Патріоти України.

Шведські медики зауважують, що в одному випадку зі 100 вживання хлорохіну спричинювало проблеми з серцебиттям і навіть серцеві напади.

Раніше Великобританія закликала не використовувати хлорохін до завершення клінічних випробувань, оскільки досі немає переконливих доказів того, що речовина допомагає в лікуванні коронавірусу. Нагадаємо, хлорохін був виділений як потенційні ліки від COVID-19 після того, як показав перспективні результати досліджень у Китаї.

Бережіться! Знайдено генетичний зв'язок між коронавірусом та Альцгеймером

четвер, 4 червень 2020, 14:21

Люди з генетичною схильністю до хвороби Альцгеймера мають удвічі більше шансів заразитися коронавірусом (COVID-19). Про це говорять вчені в Англії. Дані були отримані в результаті дослідження понад 600 пацієнтів із діагнозом COVID-19 з 16 березня до 26...

Не тільки коронавірус: Дітей на Буковині "атакувала" інша небезпечна хвороба

четвер, 4 червень 2020, 13:58

За даними влади, з початку року підтвердили 79 випадків захворювання на кашлюк. У Чернівецькій області, крім коронавірусу, з'явилася нова біда, про яку на час забули. Тут зафіксували спалах поширення кашлюку. Як повідомили в прес-службі Чернівецької ОД...