Сильне похолодання і зливи з градом: Синоптики назвали дату різкої зміни погоди

Погода в Україні в останні дні серпня вирішила показати спеку. Місцями градуси доходили до +40. Як повідомляє синоптик Наталка Діденко, вже з 2 вересня в Україні суттєво зміниться погода, передають Патріоти України.

У вівторок, 30 серпня, в Україні варто чекати ще спекотної погоди. У західній і північній частині країни очікується відносно комфортна температура повітря від +23 до +28 градусів, а на інших територіях +27 +32 градуси.

На сході буде від +30 до +33 градусів. Варто чекати дощів та невеликого граду.30 серпня в Києві спостерігатиметься суха та спекотна погода до +26 +27 градусів.

"З 31 серпня по 2 вересня свіжі повітряні маси будуть витісняти з України спеку: температура вдень сягатиме +17 +22 градусів, а на сході на південь прогнозується в межах +20 +27 градусів", - повідомила синоптик. За словами синоптиків, сильних опадів в Україні варто очікувати вже з середини вересня.

Не та карма? Московський кухар впав у величезну каструлю з українським борщем, котрий ледве зняли з вогню

субота, 10 червень 2023, 7:07

Коли страва була готова, кухар разом із колегою взявся за каструлю, щоб забрати її з вогню та перенести у інше місце. Кухар закладу харчування одного з ТРЦ Москви готував борщ у великій каструлі, аж раптом послизнувся та впав у нього. Про це у неділю, ...

Перекази з карток українців перевіряють: Чи можуть заблокувати картку за зарплату в конверті і що потрібно знати

субота, 10 червень 2023, 6:58

В Україні всі банки мають проводити фінансовий моніторинг своїх клієнтів. Незначні суми, які властиві клієнту, не блокуватимуть. Однак якщо клієнт проводить незвичайну операцію, щодня отримує та відправляє гроші, часто оперує готівкою, або отримує чи в...