Сильно пив і крав: У селі розповіли нові подробиці про жорстокого вбивцю Марійки Борисової (фото)

Підозрюваний у вбивстві 7-річної Марії Борисової на Херсонщині 62-річний Микола В. сильно випивав, через що часто валявся на вулицях села, а також крав, передають Патріоти України.

Жителі населеного пункту розповіли, що у їхнього односельця, затриманого поліцією, раніше було господарство – кролики, кури, качки – але його забрала сестра чоловіка. У Миколи також є двокімнатна квартира, кілька сараїв і мотоцикл, на якому він часто їздив за місто красти дрова.

"Та в нього господарство було, незважаючи на те, що він пив. Ми знали, що він краде в інших селах дрова, проте в нашому селі не було помічено жодних випадків крадіжок. Він сам говорив, що у своїх нічого не бере", – розповів місцевий помічник дільничного. Він також зазначив, що в Миколи було прізвисько "Тіп-тіп", через те, що він часто починав висловлюватися цими словами-паразитами.

Місцеві продавці розповіли, що в основному підозрюваний купував у них пиво, горілку, сигарети і хліб. Пив він у себе в квартирі або "забігайлівці" біля одного з магазинів. Один із жителів села зізнався, що часто "пропускав чарочку" з підозрюваним.

За словами співробітниць сільради, Микола В. напивався до такого стану, що валявся прямо під входом у їхню будівлю. "Так він начебто і 7-8 березня валявся у нас на вході. Були в нього серйозні проблеми з алкоголем", – заявила співрозмовниця нашого видання.

Ексучасник Дизель Шоу розповів про службу на фронті та відповів, чи звик до обстрілів ворога

середа, 29 березень 2023, 20:14

Український актор, ексучасник Дизель Шоу Олег Іваниця розповів про службу на фронті, передають Патріоти України. Він повідомив, що наразі захищає Україну на сході країни. «Зараз перебуваю на Сході. У нашого підрозділу такий режим: виходимо на „нуль“, я...

Літній чоловік два роки зберігав труп сусіда у морозилці

середа, 29 березень 2023, 20:00

У Великій Британії чоловік зберігав труп сусіда по квартирі у морозильній камері. Про це пише dailystar.co.uk, передають Патріоти України. 52-річний Деміон Джонсон та 71-річний Джон Вейнрайт разом жили у центрі Бірмінгема. Деміона також звинуватили у т...