За останніми даними, під ОП знаходиться не менше двох тисяч чоловік. Очевидці пишуть в соцмережах, що люди постійно прибувають. Вони заявили, що залишаються ночувати і чекати результатів зустрічі Путіна і Зеленського. Ніхто не має наміру розходитися. Тут багато правоохоронців, крім того, до епіцентру мітингу направлені підрозділи Нацгвардії. Силовики також чергують на в'їздах у двір Офісу президента і перешкоджають тому, щоб завозили намети, дрова і бочки для розведення вогню. Але незважаючи на це активісти зуміли все-таки пронести дрова і розставити для обігріву людей кілька бочок.
Як заявили організатори акції, вони таким чином попереджають українську владу про неприпустимість капітулянтських рішень в рамках майбутнього Нормандського саміту. До слова сказати, деякий час тому невідомі стали розганяти чутки серед мітингувальників про те, що гряде відставка глави ОП Андрія Богдана.
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...