Символ Христового Воскресіння: В Україну прибув Благодатний вогонь з Єрусалиму

Святе світло (так цей вогонь називається у грецькій традиції) буде доставлено до Свято-Михайлівського Золотоверхого собору, де його зустріне настоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній.

Вперше в історії об’єднаної Помісної української православної церкви Благодатний вогонь з Єрусалима було доставлено для вірян нашої Церкви та усіх охочих, повідомляють Патріоти України.

Делегація з 30 осіб, священнослужителів, ветеранів ООС, українських політиків, меценатів, представників влади та громадських діячів з усіх областей України, здійснила візит до Ізраїлю, де після відвідин "храму Гробу Господнього" привезла звідти головний передвеликодній атрибут – Благодатний вогонь.

Після цього Святе світло (так цей вогонь називається у грецькій традиції) буде доставлено до Свято-Михайлівського Золотоверхого собору, де його зустріне настоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній. Благодатний вогонь буде знаходитися в соборі, де кожен матиме змогу запалити від нього свічку. Далі цей визначний символ Світлого Христового Воскресіння відправиться в усі регіони нашої країни.

Хіти тижня. Загадку лохнеського чудовиська розкрили українські вчені

четвер, 14 листопад 2019, 16:30

В океанах, морях, озерах існують хвилі, які побачити своїми очима практично неможливо, адже вони прокочуються в товщі води. Тому їх назвали внутрішніми. — Сразу скажу, что наша группа не ставила задачу разгадать тайну лох-несского чудовища, но получило...

Мобільний зв'язок за паспортами: У СБУ готують українцям неприємності

четвер, 14 листопад 2019, 16:28

Служба безпеки України виступає за продаж сім-карт для мобільного зв'язку суворо за паспортами, про що заявив глава відомства Іван Баканов, передають Патріоти України. Він сказав, що в такому випадку можна буде швидше вийти на осіб, які повідомляють п...