Символ Христового Воскресіння: В Україну прибув Благодатний вогонь з Єрусалиму

Святе світло (так цей вогонь називається у грецькій традиції) буде доставлено до Свято-Михайлівського Золотоверхого собору, де його зустріне настоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній.

Вперше в історії об’єднаної Помісної української православної церкви Благодатний вогонь з Єрусалима було доставлено для вірян нашої Церкви та усіх охочих, повідомляють Патріоти України.

Делегація з 30 осіб, священнослужителів, ветеранів ООС, українських політиків, меценатів, представників влади та громадських діячів з усіх областей України, здійснила візит до Ізраїлю, де після відвідин "храму Гробу Господнього" привезла звідти головний передвеликодній атрибут – Благодатний вогонь.

Після цього Святе світло (так цей вогонь називається у грецькій традиції) буде доставлено до Свято-Михайлівського Золотоверхого собору, де його зустріне настоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній. Благодатний вогонь буде знаходитися в соборі, де кожен матиме змогу запалити від нього свічку. Далі цей визначний символ Світлого Христового Воскресіння відправиться в усі регіони нашої країни.

Винні не тільки ціни: Названо ТОП-5 причин, чому електромобілі досі непопулярні

вівторок, 22 вересень 2020, 11:15

Британський виробник мастильних матеріалів Castrol провів опитування на тему того, наскільки зручні зараз електромобілі. Це дослідження виявило 5 причин, чому "електрички" досі не користуються широкою популярністю, передають Патріоти України. В опитува...

Головне - їм не заважати: У Росії військові на навчаннях спалили власну техніку (відео)

вівторок, 22 вересень 2020, 10:58

На навчаннях "Кавказ-2020" російські військові спалили власну військову техніку. На кадрах видно, як охоплену вогнем бойову машину намагаються відбуксирувати з посадки, де трапилася надзвичайна подія, передають Патріоти України. Очевидно, що кадри були...