Символ окупаційного минулого: У Хмельницькому знесли танк-пам'ятник радянським воїнам

26 листопада, у Хмельницькому було демонтовано пам'ятник-танк, який стояв на вулиці Кам'янецькій. Про це розповів заступник хмельницького міського голови Василь Новачок, повідомляє Суспільне.

Повідомляється, що танк буде експонатом у музеї.

"Танк ми демонтували. Наразі забрали на зберігання у спеціалізоване комунальне підприємство Хмельницька ритуальна служба. Це цікавий історичний експонат, він згодом експонуватиметься у музеї. Але не функціонуватиме як символ окупаційного минулого. Свідомо це зробили саме сьогодні", – сказав у коментарі заступник голови м. Хмельницький.

Нардеп Гетманцев підрахував, скільки пропливають україці

понеділок, 22 червень 2026, 9:06

У січні-травні 2026 року виторг від продажу алкогольних напоїв в Україні сягнув 72,7 млрд грн, що на 8,6 млрд грн, або на 13,49%, більше, ніж за аналогічний період минулого року.Про це повідомляє голову податкового комітету Ради Данило Гетманцев, перед...

Стаття про відроджений споконвічний алкогольний напій України виграла гастрономічний «Оскар» у США

понеділок, 22 червень 2026, 8:57

Матеріал американського журналіста Крейга Сауерса про старовинний український напій контабас здобув перемогу на престижній премії James Beard Awards. Цей текст отримав нагороду в категорії The Journalism Awards, передають Патріоти України з посиланням ...