Символ окупаційного минулого: У Хмельницькому знесли танк-пам'ятник радянським воїнам

26 листопада, у Хмельницькому було демонтовано пам'ятник-танк, який стояв на вулиці Кам'янецькій. Про це розповів заступник хмельницького міського голови Василь Новачок, повідомляє Суспільне.

Повідомляється, що танк буде експонатом у музеї.

"Танк ми демонтували. Наразі забрали на зберігання у спеціалізоване комунальне підприємство Хмельницька ритуальна служба. Це цікавий історичний експонат, він згодом експонуватиметься у музеї. Але не функціонуватиме як символ окупаційного минулого. Свідомо це зробили саме сьогодні", – сказав у коментарі заступник голови м. Хмельницький.

Трагедія в Києві: Чоловік раптово помер просто дорогою на роботу

вівторок, 23 червень 2026, 9:58

У Києві сталася трагічна подія — чоловік раптово впав дорогою на роботу та помер, передають Патріоти України. На місце викликали медиків, однак врятувати його не вдалося. Попри надану допомогу, чоловік помер. Наразі обставини інциденту та причини смерт...

ТЦК можуть серйозно "почистити"? У Раді запропонували відправляти придатних на фронт

вівторок, 23 червень 2026, 9:38

Народна депутатка Ірина Фріз заявила, що з працівників територіальних центрів комплектування, які придатні до військової служби, можна сформувати повноцінні військові підрозділи та направити їх до бойових частин, передають Патріоти України. За її слова...