Символ окупаційного минулого: У Хмельницькому знесли танк-пам'ятник радянським воїнам

26 листопада, у Хмельницькому було демонтовано пам'ятник-танк, який стояв на вулиці Кам'янецькій. Про це розповів заступник хмельницького міського голови Василь Новачок, повідомляє Суспільне.

Повідомляється, що танк буде експонатом у музеї.

"Танк ми демонтували. Наразі забрали на зберігання у спеціалізоване комунальне підприємство Хмельницька ритуальна служба. Це цікавий історичний експонат, він згодом експонуватиметься у музеї. Але не функціонуватиме як символ окупаційного минулого. Свідомо це зробили саме сьогодні", – сказав у коментарі заступник голови м. Хмельницький.

Спосіб є! Як за кілька хвилин звільнити пам’ять на Android і не втратити важливі дані

неділя, 28 червень 2026, 17:53

Якщо смартфон на Android почав повідомляти про нестачу пам’яті, не поспішайте видаляти фотографії чи важливі документи. У більшості випадків достатньо кількох хвилин, щоб звільнити кілька гігабайтів простору без ризику втрати особистих даних. Як це зро...

​Українець пішов на балкон покурити і випав разом із металевою конструкцією

неділя, 28 червень 2026, 17:29

У Дубні чоловік випав із балкона четвертого поверху разом із металевою конструкцією. Поліція попередньо встановила, що він перебував у гостях у родички та вийшов на балкон четвертого поверху, щоб покурити, передають Патріоти України. . У цей момент об...