
26 листопада, у Хмельницькому було демонтовано пам'ятник-танк, який стояв на вулиці Кам'янецькій. Про це розповів заступник хмельницького міського голови Василь Новачок, повідомляє Суспільне.
Повідомляється, що танк буде експонатом у музеї.
"Танк ми демонтували. Наразі забрали на зберігання у спеціалізоване комунальне підприємство Хмельницька ритуальна служба. Це цікавий історичний експонат, він згодом експонуватиметься у музеї. Але не функціонуватиме як символ окупаційного минулого. Свідомо це зробили саме сьогодні", – сказав у коментарі заступник голови м. Хмельницький.
У січні-травні 2026 року виторг від продажу алкогольних напоїв в Україні сягнув 72,7 млрд грн, що на 8,6 млрд грн, або на 13,49%, більше, ніж за аналогічний період минулого року.Про це повідомляє голову податкового комітету Ради Данило Гетманцев, перед...
Матеріал американського журналіста Крейга Сауерса про старовинний український напій контабас здобув перемогу на престижній премії James Beard Awards. Цей текст отримав нагороду в категорії The Journalism Awards, передають Патріоти України з посиланням ...