Символ великого лиха: Чоловіки зловили величезну рибу і були неймовірно вражені

Місячна риба, або Опах - це глибоководний вид, зазвичай зустрічається на глибині 500 метрів нижче поверхні океану.

На Філіппінах рибалки не могли повірити в свою знахідку. Після землетрусу магнітудою 6,6 балів вони знайшли величезну глибоководну рибу, яка спливла на поверхню океану. Про це пише видання Mirror, передають Патріоти України.
Але інші рибалки їх попередили, що ця прекрасна знахідка може бути ознакою невдачі. Адже зловити і забрати не свою рибу, вважається ознакою біди.
Гігантську рожеву рибу знайшли рибалки в Східному Самарі. Декількома годинами раніше землетрус стався в сотнях миль від провінції Масбате 18 серпня.
Рибалки таки витягли на берег величезну рибу. Виявилося, що вона важить 65 кілограм.

Місячна риба, або Опах - це глибоководний вид, зазвичай зустрічається на глибині 500 метрів нижче поверхні океану.

Легендарний хітмейкер Юрій Рибчинський розповів про сина та онука, які пішли в ТрО

четвер, 23 травень 2024, 20:28

Український автор хітів, народний артист України Юрій Рибчинський розповів про добровільне приєднання сина та онука до ТрО. Зокрема, в інтерв'ю для YouTube-проєкту ТСН.ua "Наодинці" хітмейкер зізнався, що він не відмовляв рідних від такого рішення, пер...

"Виникла велика проблема": Мер Франківська поскаржився на мобілізацію

четвер, 23 травень 2024, 20:00

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків повідомив, що комунальним підприємствам міста бракує майже 300 працівників. Причиною кадрового дефіциту очільник міста називає мобілізацію — багато івано-франківських комунальників служать у лавах ЗСУ. Про це він ...