"Син воює, а я чого буду сидіть?": Сергій Степанович пішов на війну у 2014-му році слідом за сином

Сергій Степанович пішов на війну у 2014-му році слідом за сином, повідомляють Патріоти України з посиланням на пост "93-тя ОМБр Холодний Яр" у Фейсбук.

«Він теж служив у 93-й. Я подумав: син воює, а я чого буду сидіть? Одразу мене, щоправда, не брали. А потім я таки настояв».

Боєць відразу потрапив у м’ясорубку. «Опитне найбільш вразило. Зараз війна окопна, а тоді було все насичене подіями. Після мобілізації здавалося, що уже віками не прийду сюди. Натерпілися тоді. А потім воно тягне назад. І дивишся – ніхто особливо не хоче йти. А я до рідної роти вже звик. Ротний у мене - «Фартовий» (про нього дивіться попередній допис на сторінці 93-тя ОМБр Холодний Яр). Я постійно тільки у його роті служу. Поважаю його дуже сильно – строгий, справедливий, хоч і молодий».

Нині бойові дії, на думку Сергія Степановича, активізувалися. «Минулу ротацію провів під Новотроїцьким. На нашій ділянці там було тихо. А тут – біля Новоселівки Другої – і птурами останнім часом обстрілюють, і артою. 152-м калібром. Це, скоріш за все, гаубиця. При чому, стріляють фахівці. Воно одразу видно: заїхали москалі. Одразу чувствується, що спєци. А ці телята - то таке. Ми на них кажемо: сторожа.

Додому не тягне. Остуда б не вилазив! Хочеться бистріш відвоювати Україну. Тоді можна було і йти відпочивати.

Хочу, щоб менше молодих сюди приходило, а побільше старших. Щоб молоді жили. Хай плодять дітей. Ми вже наплодили. У мене 2 хлопця».

"Волосся стало дибки": Втікач-Азаров видав новий перл про українські школи

вівторок, 24 листопад 2020, 14:47

Колишній прем'єр-міністр України і втікач Микола Азаров продовжує видавати нові дивні висловлювання, передають Патріоти України. На цей раз в ефірі телеканалу NewsOne колишній чиновник розповів про те, що нібито в Україні військових ЗСУ і дітей у школа...

Врятує там, де люди не пройдуть: У Туреччині створили робота для евакуації поранених солдатів з поля бою (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 14:34

У Туреччині з багатоцільової наземної платформи з дистанційним управлінням BOĞAÇ зробили робота, який здатний евакуювати поранених солдатів з поля бою. Про це повідомляють на сайті Elektroland Defence, передають Патріоти України. За допомогою нової без...