Синдром "комп'ютерної шиї": Лікарі розповіли, чим це загрожує для офісних працівників

Лыкарі розповіли про так званий синдром "комп'ютерної шиї", який може викликати неприємні наслідки внаслідок довгого і головне - неправильного сидіння за комп'ютером, передають Патріоти України.

Небезпечний цей синдром болями - а часто серйозними - в спині, шиї і голові. Подібні проблеми можуть виникнути, якщо ви неправильно сидите за робочим столом.

Медики кажуть, що за клавіатурою потрібно працювати з повністю розслабленими спиною і шиєю. Крім того, слід прямо перед собою поставити монітор.

Не рекомендується також підгинати одну ногу під себе і відмовитися від сидіння нога за ногу, це загрожує варикозом. Важливо: спина повинна бути відносно ніг під кутом 100-135 градусів.

Якщо ваша робота пов'язана з сидінням за комп'ютером, експерти радять займатися вправами для зміцнення м'язів шиї і спини, а також робити гімнастику для очей і розминати руки і плечі кожні 45 хвилин.

Хіти тижня. Порівняв зі свинями: Український прикордонник образив ЗСУ

неділя, 27 вересень 2020, 17:00

Ігор Шарун на відео порівняв військовослужбовців ЗСУ зі свинями й виклав його в соцмережі. Український прикордонник Ігор Шарун опублікував у соціальній мережі ТікТок відео, на якому порівняв воїнів Збройних сил України зі свинями. Публікація з образами...

Песики вже тоді були кращими друзями: Археологи виявили загадкове поховання собак, якому понад 8 тис. років (фото)

неділя, 27 вересень 2020, 15:16

Вважається, що в цьому районі в кам'яному столітті жили мисливці. На місці поховання кам'яного століття в Швеції археологи виявили останки стародавніх собак віком понад 8 400 років. Про це розповідає Daily Mail, передають Патріоти України. Місце, де бу...