Синдром самобродіння: Тіло вічно п'яного будівельника саме виробляло пиво

Доктор, який лікував будівельника, сказав, що аномальний синдром міг виникнути після того, як чоловік пройшов курс лікування антибіотиками.

Водій, якого поліція оштрафувала за керування у нетверезому стані, страждав від дивного медичного стану, при якому його шлунок сам фактично виготовляв пиво, передають Патріоти України.

Неназваного 46-річного чоловіка під арештом відвезли в лікарню після того, як він сказав поліції Північної Кароліни, що ні краплі не пив. Затриманий вперто відмовлявся проходити дихальний тест на алкоголь, - пише Mirror. Але аналізи показали, що він випив еквівалент 10 одиниць алкогольних напоїв. Чоловік сказав лікарям, що страждав від нетипових змін впродовж останніх трьох років. Його мучила депресія, дезорієнтація, втрата пам'яті й агресивна поведінка.

Тепер у затриманого поліцією будівельника діагностували "синдром самобродіння" (ABS), при якому шлунок містить таку велику кількість дріжджів, що фактично сам починає готувати власне пиво. Дослідники з Медичного центру Університету Річманда в Нью-Йорку описали випадок будівельника в журналі BMJ Open Gastroenterology. "Персонал лікарні й поліція відмовлялися повірити чоловіку, коли він постійно заперечував вживання алкоголю", - йдеться в статті вчених.

Прорив у діагностуванні будівельника відбувся після того, як його тітка розповіла, що чула про інший подібний випадок в Огайо. Тож вона порадила племіннику відвідати тамтешню клініку в пошуках медичної допомоги. "Синдром самобродіння", також відомий як синдром ферментації, виникає, коли спожиті вуглеводи перетворюються у спирт завдяки грибкам у шлунково-кишковому тракті.

Гастроентеролог Університету Річмонда доктор Фахад Малік, який лікував будівельника, сказав, що аномальний синдром міг виникнути після того, як чоловік пройшов курс антибіотиків. "Він був радий, коли почав одужувати, тому що впродовж років йому ніхто не вірив. Поліція, лікарі, медсестри, навіть його родина говорили, що він бреше і що він, напевне, таємний алкоголік. Тепер він не вживає антидепресанти, повертається на роботу і нарешті може вести нормальне життя", - сказав гастроентеролог.

Аварія танкера біля Одеси: Забруднення води у десятки разів перевищує норму

п’ятниця, 22 листопад 2019, 19:16

Держекоінспекція розрахує збиток і направить документ про відшкодування. Через аварію танкера "Делфі" в Одесі, у Чорному морі концентрація нафтопродуктів перевищує норму в 53 рази. Нафтопродукти потрапили у воду, повідомляють Патріоти України. Держекоі...

Йому було лише 24! На Донбасі загинув командир батареї ЗСУ (фото)

п’ятниця, 22 листопад 2019, 17:45

22 листопада під час виконання службових обов'язків загинув 24-річний Богдан Шацький. Старший лейтенант, командир батареї 15-го реактивного артилерійського полку. Військовослужбовець родом з села Михля Ізяславського району Хмельницької області, передаю...