Синоптичний вівторок відсуне дощовий циклон з України: Діденко розповіла, де буде сонячно й тепло

Синоптичний вівторок відсуне дощовий циклон з України. Про це повідомляє синоптикиня Наталка Діденко, Проте він, циклон, своїми атмосферними фронтами ще зачепиться за східні області, а також дощі місцями пройдуть завтра і в західних областях, передають Патріоти України.

На решті нашої території антициклонічна смуга організує сонце та теплу погоду. Температура повітря впродовж 25-го травня коливатиметься в комфортних межах, +20+25 градусів.

У західних областях завтра може бути сильним південний вітер, обережно! У Києві вівторок обіцяє чудову погоду – сонце та +22 градуси.

На тижні Україною перекочуватимуться періодичні дощі з грозами, буде тепло, +20+25 градусів з невеликими коливаннями, а на Сході та південному сході навіть спекотно, +25+30 градусів.

Поки ще сонце не пече люто, трава, листочки та квіти – хоч сам пасися, температура повітря найкомфортніша для наших карантинних організмів, умови ізоляції послаблені – якраз час максимально використовувати перебування на свіжому (в кого вже яке)) повітрі. Травень – мазун весни та й року)

Хіти тижня. Неможливо підпалити, підірвати або перевернути: Американці придбали для досліджень радянський "членовоз" (фото)

вівторок, 3 серпень 2021, 3:00

У 1990-х, відразу після розвалу СРСР американські автовиробники придбали старий радянський ЗІЛ на розбирання, щоб дізнатися радянську технологію бронювання. Про це пише 2drive.ru, передають Патріоти України. У США бронювання авто виконується за такою с...

З архіву ПУ. Зріст має значення: Лікарі розповіли, які чоловіки частіше заражаються коронавірусом

вівторок, 3 серпень 2021, 2:00

Вчені кажуть, що результати не обов'язково означають, що високі люди якось генетично більш уразливі для інфекції. Дані, отримані від двох тисяч осіб у Великобританії, показали, що чоловіки вище 180 сантиметрів хворіють коронавірусом в два рази частіше....