Синоптик розповіла про погоду 26 травня та коли чекати потепління в Україні

26 травня у більшості областей України очікуються дощі Про це синоптик Наталка Діденко повідомила в Telegram, передають Патріоти України.

"Циклонічність над Чорним морем та Туреччиною захопить завтра, 26-го травня, дощами знову більшість областей України. Вітер буде з північного сходу, сходу, невеликий або помірний", - зауважила пані Діденко.

Температура повітря найближчої ночі передбачається +6...+12°C, а вдень +13...+17°C, на Закарпатті та місцями у південній частині +17...+20°C.

У Києві вівторок також буде з дощами та холодним повітрям. Вночі +10°C, завтра вдень +14°C.ь Наталка Діденко зазначила, що на початку літа в Україну прийде потепління.

"Із середи та до кінця тижня в столиці все ж потепліє, щоправда, з невеликими коливаннями. З 1-2 червня ми доберемося до +20°C і навіть спробуємо їх перемахнути", - повідомила синоптик.

Резонанс тижня. Відома по серіалах американська актриса потонула в озері під час відпочинку з сином

вівторок, 14 липень 2020, 0:35

33-річна Найя Рівера орендувала човен в середу вдень на озері Піру, на північний захід від Лос-Анджелеса. Американська актриса Найя Рівера пропала, в той час, як її чотирирічного сина знайшли в човні. Жінка зникла на озері поруч з Лос-Анджелесом, повід...

Наша "Зелена Україна" підносить на вила Росію

вівторок, 14 липень 2020, 0:15

Хабаровський бунт. ЗАТРІЩАЛА РАШКА З БОКУ НАШОГО, УКРАЇНСЬКОГО «ЗЕЛЕНОГО КЛИНУ». Те, про що ми з вами мріяли вже не один рік, нарешті, либонь, збувається. Росія, зборище шизофреників у Кремлі, маніяків, котрі ні місяця не можуть прожити без війни, без ...