Синоптик розповів, коли в Україну увірветься по-справжньому літнє тепло

Погода в Україні вже найближчим часом покращиться. Літнє тепло увірветься у майже всі області країни, каже директор Науково-аналітичного центру, кліматолог Василь Троцюк, передають Патріоти України.

За словами спеціаліста, температура повітря найближчими днями прогріється до 20-22 градусів, а холодно - в межах 4-10 градусів - може бути хіба що вночі. А от літом погода буде дивувати українців ледь не кожен день.

"Попередня хвиля тепла була такою собі репетицією літа. З 20-22 травня закріпиться літня погода, вдень повітря прогріватиметься до 20-25 градусів, вночі буде не нижча як 8-12. Відтак середньодобова температура повітря перевищуватиме 15 градусів, а саме такий показник вважається початком кліматичного літа", - цитує кліматолога газета "Експрес".

У свою чергу начальниця відділу кліматології Центральної геофізичної обсерваторії МНС України Олена Доніч додає, що у середньому кліматичне літо на території нашої країни починається 10 травня. Найшвидше теплий сезон почався у 1996 році, це сталося 22 квітня. А найпізніше кліматичне літо приходило 7 червня - у 1990 й 2001 роках.

Обов'язкова ідентифікація в дії: Хто із пенсіонерів в Україні ризикує залишитися без виплат

вівторок, 16 квітень 2024, 6:52

Оформлення пенсійних виплат є важливим процесом, що вимагає від одержувачів регулярного підтвердження свого статусу. Про це повідомили в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Вінницькій області, передають Патріоти України. Як кажуть чиновники...

Повівся на забаганку малого собі на голову: Американець подарував синові восьминога і незабаром дуже пошкодував про це (відео)

вівторок, 16 квітень 2024, 5:58

Спочатку сім'я з подивом виявила, що замість самця їм продали самку. Трохи згодом Терренс відклала яйця, які виявилися заплідненими. У результаті замість одного восьминога у Кліффордів з'явилося ще 50 штук. Кемерон Кліффорд, 36-річний стоматолог з Окла...