Про сніг можна не мріяти? Синоптики розповіли, якою буде майбутня зима в Україні

Зима в Києві

Нинішня зима в столиці України повинна бути схожою на торішню - теплу та безсніжну. Такий прогноз фахівців озвучила начальник відділу кліматології Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського Олена Донич, передають Патріоти України.

При цьому можуть бути морозні дні, але так холодно, як раніше, вже не буде, уточнила вона. "З огляду на наші історичні дані, ми можемо сказати, що всі останні зими, останні 30 років – вони всі вище кліматичної норми. Майже більшість з них. А останні зими – взагалі вже відрізняються від кліматичної норми", – заявила Донич.

Вона зазначила, що минулого року метеорологічна осінь прийшла в столицю раніше, ніж зараз – приблизно 18 вересня. У жовтні був період бабиного літа і потепління. Далі тепла погода трималася стійко – "не по-зимовому, а по-осінньому".

"Якщо порівнювати з минулим роком, зараз в столиці холодніше", – додала експертка. При цьому стверджувати, що метеорологічна зима в Київ зовсім не прийде, фахівці з довгострокових прогнозів не можуть. Пояснюють це тим, що клімат сильно змінюється й робити точні прогнози навіть на короткий період часу не можна. "Довіряти прогнозами можна тільки на 3-5 днів", – зазначила Донич.

З архіву ПУ. "Воевать за Украину на Донбассе - грех. «ДНРовцы» – люди православные. Хорошо знаю, они приходили. Они борятся за свое дело, им бог помагает": Представник Почаївської Лаври вразив українофобством (відео)

четвер, 20 січень 2022, 13:00

На питання, кому належить Крим, чернець обережно відповів, що "усім православним". Українською вести богослужіння не можна. От такого з дитинства україномовного послушника навчають батюшки-наставники у Почаївській Лаврі на Тернопільщині. 27 липня під ч...

"Високооплачувана робота за кордоном": На Київщині дві жінки організували "бізнес" із продажу українок (фото, відео)

четвер, 20 січень 2022, 12:58

Правоохоронці викрили міжнародний канал торгівлі людьми, який організували дві мешканки Бориспільського району. Жінки відправляли українок за кордон, де на них чекала "робота" в публічних будинках або на курортних віллах. Про це повідомили у пресслужбі...