Про сніг можна не мріяти? Синоптики розповіли, якою буде майбутня зима в Україні

Зима в Києві

Нинішня зима в столиці України повинна бути схожою на торішню - теплу та безсніжну. Такий прогноз фахівців озвучила начальник відділу кліматології Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського Олена Донич, передають Патріоти України.

При цьому можуть бути морозні дні, але так холодно, як раніше, вже не буде, уточнила вона. "З огляду на наші історичні дані, ми можемо сказати, що всі останні зими, останні 30 років – вони всі вище кліматичної норми. Майже більшість з них. А останні зими – взагалі вже відрізняються від кліматичної норми", – заявила Донич.

Вона зазначила, що минулого року метеорологічна осінь прийшла в столицю раніше, ніж зараз – приблизно 18 вересня. У жовтні був період бабиного літа і потепління. Далі тепла погода трималася стійко – "не по-зимовому, а по-осінньому".

"Якщо порівнювати з минулим роком, зараз в столиці холодніше", – додала експертка. При цьому стверджувати, що метеорологічна зима в Київ зовсім не прийде, фахівці з довгострокових прогнозів не можуть. Пояснюють це тим, що клімат сильно змінюється й робити точні прогнози навіть на короткий період часу не можна. "Довіряти прогнозами можна тільки на 3-5 днів", – зазначила Донич.

Хіти тижня. Вогні пливли один за одним: Парад супутників Ілона Маска зняли на відео над Києвом

четвер, 13 травень 2021, 3:00

У суботу, 8 травня, над Києвом зняли на відео парад супутників Starlink, запущених компанією Ілона Маска SpaceX. Ролик було опубліковано у Telegram Київ Оперативний, передають Патріоти України. . Так, на кадрах видно, як у нічному небі чітко один за і...

Просто підійшов та вдарив ножем: На кладовищі під Одесою чоловік вбив знайомого на очах у поминальників (фото)

четвер, 13 травень 2021, 0:23

На одному із сільських цвинтарів Одеської області під час поминання померлих родичів 9 травня зловмисник поранив ножем у шию відвідувача на очах у свідків. 49-річний чоловік помер у лікарні. Протягом трьох діб правоохоронці встановили точне місцеперебу...