У суботу, 3 червня, в Ленстер-хаус, історичну будівлю в Дубліні, де традиційно проходять засідання парламенту Ірландії, потрапила стороння особа. Людиною, яка змогла увірватися в будівлю парламенту, виявився 16-річний підліток. Про це пише RTÉ, передають Патріоти України.
"Інцидент з порушенням кордонів", як повідомили правоохоронці, стався близько 16 години за місцевим часом. Юнак не тільки зміг потрапити до будівлі, але і заподіяв "деяку шкоду", яку саме – не повідомляється.
Офіцери заарештували хлопця, його допитали в міському поліцейському відділку. Після цього його звільнили без пред'явлення звинувачень.
Його справу передадуть в Garda Youth Diversion Programme – міжвідомчу ініціативу, яка займається запобіганням злочинності серед молоді та неповнолітніми, яких було залучено до будь-якої злочинної діяльності.
У парламенті серйозно стурбовані інцидентом. Парламентарій Джеррі Баттімер назвав злом "дуже серйозним порушенням безпеки, яке необхідно розслідувати". Парламентарій Дженніфер Вітмор назвала вторгнення таким, що "викликає занепокоєння", і закликала провести перевірку системи безпеки парламенту і усунути будь-які прогалини в ній.
Міжнародний олімпійський комітет (МОК) вніс зміни до Олімпійської хартії, які спрямовані на посилення "нейтральності" спорту від будь-якого політичного втручання. Це де-факто відкриває шлях до повноцінного повернення Російської Федерації та її атлетів ...
Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...