Систему безпеки може обдурити навіть дитина? В Ірландії незаконно проникли в будівлю парламенту

У суботу, 3 червня, в Ленстер-хаус, історичну будівлю в Дубліні, де традиційно проходять засідання парламенту Ірландії, потрапила стороння особа. Людиною, яка змогла увірватися в будівлю парламенту, виявився 16-річний підліток. Про це пише RTÉ, передають Патріоти України.

"Інцидент з порушенням кордонів", як повідомили правоохоронці, стався близько 16 години за місцевим часом. Юнак не тільки зміг потрапити до будівлі, але і заподіяв "деяку шкоду", яку саме – не повідомляється.

Офіцери заарештували хлопця, його допитали в міському поліцейському відділку. Після цього його звільнили без пред'явлення звинувачень.

Його справу передадуть в Garda Youth Diversion Programme – міжвідомчу ініціативу, яка займається запобіганням злочинності серед молоді та неповнолітніми, яких було залучено до будь-якої злочинної діяльності.

У парламенті серйозно стурбовані інцидентом. Парламентарій Джеррі Баттімер назвав злом "дуже серйозним порушенням безпеки, яке необхідно розслідувати". Парламентарій Дженніфер Вітмор назвала вторгнення таким, що "викликає занепокоєння", і закликала провести перевірку системи безпеки парламенту і усунути будь-які прогалини в ній.

З 1 жовтня водіїв штрафують за їзду без денних ходових вогнів: Що робити, якщо вони не передбачені у конструкції авто

понеділок, 2 жовтень 2023, 6:33

З неділі, 1 жовтня, всі механічні транспортні засоби поза населеними пунктами мають включати денні ходові вогні. Така вимога діє до 1 травня, а у літній період правило скасовується, передають Патріоти України. Як зазначають у Головному сервісному центр...

На Донбасі загинув ще один естонський доброволець ЗСУ – ЗМІ

понеділок, 2 жовтень 2023, 6:25

За повідомленням видання Postimees, ще один естонський солдат загинув поблизу міста Лиман Донецької області. . У публікації йдеться, що Танель Кріггуль (позивний "Стінгер"), який з минулого року воював в Українському міжнародному легіоні (також відом...