Міністерство охорони здоров’я прогнозує дефіцит кадрів на глобальному рівні до 2030 року. Тому наразі розробляють стратегії, як забезпечити систему працівниками. Про це в інтерв’ю BBC Україна розповів очільник МОЗ Віктор Ляшко, передають Патріоти України.
"Мені здається, що жодна країна світу не скаже, що в нас лікарів вистачає. Якщо глобально дивитися, то лікарів в принципі не вистачає", – зазначив він. За словами Ляшка, зокрема й через брак кадрів наступний етап медичної реформи не зупиняли навіть під час війни.
"Ми провели госпітальне планування, поділили лікарні за їхньою роллю, щоб раціонально розраховувати кадрові ресурси і матеріально-технічну базу", – пояснив міністр. Як стверджує Ляшко, в усіх регіонах бракує медиків різних напрямів.
"Ми можемо говорити про лікарів-психіатрів, про клінічних психологів, де повинна бути задіяна досить велика кількість праціників. Якщо говорити про поранення, зокрема про травму, про нейротравму – ми побачимо, що є проблема з фізичними терапевтами, ерготерапевтами, терапевтами мови й мовлення", – зазначив він.
Є продукти, ціна яких суттєво перевищує показники цінних металів. Ікру "Алмаз" вважають найдорожчою їжею у світі, але не тільки це робить її унікальною, передають Патріоти України. . До теми Її використовують дуже обачно: яка спеція найдорожча у світі...
В Голосіївському районі Києва біля Виставкового центру з'явилися дуже незвичайні лавки. В них вмонтовані плазменні екрани. Як пояснили в КМДА, ці об'єкти є частиною інвестиційного проєкту «Облаштування вуличних лав з рекламними носіями в місті Києві», ...