Ситуація стрімко погіршується: У МОЗ повідомили, у якому віці в Україні найбільше помирають від коронавірусу

В Україні протягом останнього місяця 95.7% випадків коронавірусу було зареєстровано у невакцинованих осіб. За увесь час пандемії 82% померлих є людьми, старшими 60 років. Про це написав міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко у Facebook, зазначають Патріоти України.

Очільник МОЗ наголосив, що саме вакцинація від COVID-19 захищає від вірусу. За його словами, це єдиний шанс уберегти себе від важкого перебігу хвороби, госпіталізації і смерті.

"Цей вірус найбільш небезпечний для людей, старших за 60 років, з хронічними захворюваннями та тих, хто часто контактує з людьми (державні службовці, вчителі, соцпрацівники та ін.)", - зауважив Ляшко.

"У вересні 2021 року: 97.1% госпіталізованих осіб з діагнозом COVID-19 в Україні були невакцинованими. 82% померлих від COVID-19 за весь період в Україні - люди віком від 60 років. Тобто 8 із 10 людей, які помирають від COVID-19, – це люди похилого віку", - підсумував голова МОЗ і закликав українців "не чекати на лихо, а захиститися".

"Рука Вашингтона" теж своє отримала: Бабця-путіністка епічно "вбила" перший Leopard (відео)

понеділок, 6 лютий 2023, 22:15

Російська бабця - лідерка кринж-товариства "Загони Путіна" - розсмішила роликом, у якому "знищує" перший танк Leopard, зазначають Патріоти України. Як повідомляє Телеграм-канал "Ищи своих", ролик змонтували з усіма традиційними акцентами російської про...

Попередження просто...проігнорували: Незалежний дослідник точно спрогнозував землетрус у Туреччині

понеділок, 6 лютий 2023, 22:00

Туреччину 6 лютого сколихнуло кілька потужних землетрусів. Як з'ясувалося, про це попереджав незалежний дослідник. На жаль, його застереження проігнорували, зазначають Патріоти України. Ними за кілька днів до землетрусів поділився незалежний дослідник ...