Ситуація в Україні буде вкрай складна: Астролог попередив про розгул коронавірусу

Астролог Влад Росс спрогнозував, що з неділі, 4 жовтня, Плутон стане директним (перейде у прямий рух), почне зближуватися з Юпітером, тобто зірки сприятимуть поширенню вірусів, зокрема, коронавірусу Covid-19, передають Патріоти України.

В Україні ситуація буде вкрай несприятлива, оскільки епідемія коронавірусу накладатиметься на епідемію грипу та сезон застуд. Співрозмовник додав, що у нашій країні восени, крім коронавірусу, будуть "бушувати" цілих чотири штами грипу, серед яких два нових.

"4 жовтня Плутон стане директним. А це погано у плані ситуації з коронавірусом: Плутон вказує на те, що процеси торкнуться великі маси людей, народи всієї планети, а при цьому він ще й почне зближуватися з планетою Юпітер, тобто зірки сприятимуть активному поширенню вірусів – Covid-19, грипу...", – зазначив Росс.

Джерело: Главред

Хіти тижня. Скрепне бабло "не пахне"? Українська співачка-зрадниця приїхала в Київ "подихати рідним повітрям"

субота, 24 жовтень 2020, 18:00

Два роки тому співачка переїхала до країни-агресора. «За три дні до дня народження захотілося подихати рідним київським повітрям, побродити по вуличках, підвести підсумки і підготуватися до нового стрибка», - зазначила вона у підписі до знімків. За шіс...

"Приречені": Названо знаки Зодіаку, з якими дуже важко побудувати стосунки

субота, 24 жовтень 2020, 17:28

З деякими знаками Зодіаку будувати стосунки складніше, ніж з іншими, через властиві їм риси характеру. Астрологи назвали трійку знаків Зодіаку, над стосунками з якими вам доведеться істотно попітніти, передають Патріоти України. Діва не підпускає до се...