Ситуація вкрай тривожна: У реанімаціях Івано-Франківська не залишилося місць для нових хворих з коронавірусом

У реанімаційних відділеннях двох опорних лікарень Івано-Франківська не залишилося місць для нових хворих з коронавірусом (COVID-19), передають Патріоти України.

Як повідомила глава управління охорони здоров'я Марія Бойко на нараді в міськраді, яка транслювалася в Facebook, станом на ранок вівторка в Центральній міській клінічній лікарні та Першій міській клінічній лікарні перебували 294 пацієнти з пневмоніями.

"У реанімації на сьогоднішній день знаходиться 18 осіб, тобто в реанімації у нас абсолютно всі ліжка заповнені", – сказала вона. За словами Бойко, в кожній з цих лікарень у відділеннях інтенсивної терапії перебуває по 9 осіб з важким перебігом хвороби, на апаратах ШВЛ – двоє.

Спосіб є! Як за кілька хвилин звільнити пам’ять на Android і не втратити важливі дані

неділя, 28 червень 2026, 17:53

Якщо смартфон на Android почав повідомляти про нестачу пам’яті, не поспішайте видаляти фотографії чи важливі документи. У більшості випадків достатньо кількох хвилин, щоб звільнити кілька гігабайтів простору без ризику втрати особистих даних. Як це зро...

​Українець пішов на балкон покурити і випав разом із металевою конструкцією

неділя, 28 червень 2026, 17:29

У Дубні чоловік випав із балкона четвертого поверху разом із металевою конструкцією. Поліція попередньо встановила, що він перебував у гостях у родички та вийшов на балкон четвертого поверху, щоб покурити, передають Патріоти України. . У цей момент об...