
У реанімаційних відділеннях двох опорних лікарень Івано-Франківська не залишилося місць для нових хворих з коронавірусом (COVID-19), передають Патріоти України.
Як повідомила глава управління охорони здоров'я Марія Бойко на нараді в міськраді, яка транслювалася в Facebook, станом на ранок вівторка в Центральній міській клінічній лікарні та Першій міській клінічній лікарні перебували 294 пацієнти з пневмоніями.
"У реанімації на сьогоднішній день знаходиться 18 осіб, тобто в реанімації у нас абсолютно всі ліжка заповнені", – сказала вона. За словами Бойко, в кожній з цих лікарень у відділеннях інтенсивної терапії перебуває по 9 осіб з важким перебігом хвороби, на апаратах ШВЛ – двоє.
У єпархіальній бібліотеці польського міста Пельплін дослідники виявили унікальну знахідку — дві раніше невідомі проповіді святого Августина, одного з найвпливовіших мислителів пізньої античності та Отців Церкви Христової, передають Патріоти України. ....
Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....