Ситуація вкрай тривожна: У реанімаціях Івано-Франківська не залишилося місць для нових хворих з коронавірусом

У реанімаційних відділеннях двох опорних лікарень Івано-Франківська не залишилося місць для нових хворих з коронавірусом (COVID-19), передають Патріоти України.

Як повідомила глава управління охорони здоров'я Марія Бойко на нараді в міськраді, яка транслювалася в Facebook, станом на ранок вівторка в Центральній міській клінічній лікарні та Першій міській клінічній лікарні перебували 294 пацієнти з пневмоніями.

"У реанімації на сьогоднішній день знаходиться 18 осіб, тобто в реанімації у нас абсолютно всі ліжка заповнені", – сказала вона. За словами Бойко, в кожній з цих лікарень у відділеннях інтенсивної терапії перебуває по 9 осіб з важким перебігом хвороби, на апаратах ШВЛ – двоє.

"Мені подобається": 101-річна австралійка розкрила головний секрет довголіття

понеділок, 22 червень 2026, 21:00

Довгожителька Елоїза з Австралії відзначила своє 101-річчя у лікарні Принца Чарльза. Жінка розповіла, які прості звички допомогли їй дожити до такого віку, передають Патріоти України. За словами довгожительки Елоїзи, дожити до 101 року – це завдання не...

Якщо отримали повістку: Українцям пояснили, коли необхідно з'явитися до ТЦК

понеділок, 22 червень 2026, 20:36

В Україні триває загальна мобілізація та воєнний стан. Мобілізації підлягають військовозобов'язані чоловіки, які отримують повістки. На Facebook-сторінці Харківського обласного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) р...