Водій маршрутки "Миколаїв-Первомайськ" перевозив своїх пасажирів на швидкості 120 км на годину. Про це в редакцію "Новин-N" повідомив житель Миколаївщини Сергій, надавши відео інциденту, передають Патріоти України.
Чоловік розповів, що на даній трасі через перевищення швидкості за 4 роки 4 маршрутки потрапили в ДТП зі смертельними наслідками. На зауваження Сергія, водій став себе агресивно вести і нецензурно висловлюватися. Слід зазначити, що автор відео запитав у пасажирів маршрутки, чому вони не зробили зауваження водієві, але відповіді так і не було.
Уряд оновив умови державної програми «єОселя», розширивши підтримку для ветеранів війни та сімей загиблих захисників України, передають Патріоти України. Згідно з новими правилами, ветерани та родини полеглих Героїв зможуть оформити пільгову іпотеку пі...
В Україні попри зростання номінальної пенсії знижується коефіцієнт заміщення. Щороку зростає відставання пенсій від зарплат, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. Середня пенсія в Україні станом на квітень (це найсвіжіші дані...