Водій маршрутки "Миколаїв-Первомайськ" перевозив своїх пасажирів на швидкості 120 км на годину. Про це в редакцію "Новин-N" повідомив житель Миколаївщини Сергій, надавши відео інциденту, передають Патріоти України.
Чоловік розповів, що на даній трасі через перевищення швидкості за 4 роки 4 маршрутки потрапили в ДТП зі смертельними наслідками. На зауваження Сергія, водій став себе агресивно вести і нецензурно висловлюватися. Слід зазначити, що автор відео запитав у пасажирів маршрутки, чому вони не зробили зауваження водієві, але відповіді так і не було.
Еволюційний біолог Скотт Соломон досліджує, як можуть виглядати майбутні покоління землян, які народяться і виростуть на Марсі. Вчений має певне уявлення про те, як життя на Марсі може вплинути на нашу еволюцію як виду, передають Патріоти України з пос...
Австралійський морський музей офіційно оголосив, що уламки корабля під номером RI 2394, знайдені в гавані Ньюпорта (США), належать саме судну капітана Джеймса Кука, передають Патріоти України з посиланням на ZME Science. . Пошуки тривали 25 років – як...