"Та без проблем!": Лідер "Бумбокс" відповів фанам у Німеччині, коли знову почне співати російською (відео)

Український музикант, лідер гурту Бумбокс і військовий, пілот ударного дрона Punisher Андрій Хливнюк потужно відповів, коли почне виконувати свої російськомовні хіти, передають Патріоти України.

Хливнюк вирішив дати вичерпну відповідь на запитання деяких шанувальників про те, «коли будуть хіти на русском». Він потужно відповів на нього зі сцени на своєму благодійному концерті в Німеччині.

«Мене дівчинка чудова запитувала в Берліні, „коли настане той час, коли ви заспіваєте свої російськомовні класні пісні, ми їх любимо“. Та без проблем! Масове повстання, вбивство лідерів Кремля, спалення нафіг того Кремля, росіяни нанизують голови і сраки цих д*лб*еб*в просто на стовпи… і будь ласка, будуть вам Вахтерам і все, що ви хочете», — заявив Хливнюк.


Накивала п'ятами чи спіймали? У Росії зникла ексдружина затриманого за хабарі заступника Шойгу

середа, 24 квітень 2024, 18:43

Родичі ексдружини затриманого за хабарі заступника міністра оборони РФ Тимура Іванова - Світлани Захарової - не можуть зв'язатися з нею. Згідно з непідтвердженими даними, 50-річна жінка, відома також під прізвищами Маніович та Іванова, могла бути затри...

Через новий закон про мобілізацію? Українці почали масово дарувати авто - МВС розкрило статистику

середа, 24 квітень 2024, 18:22

У квітні в сервісних центрах МВС спостерігається значне збільшення кількості реєстраційних процедур. З початку місяця було оформлено 110 997 заяв за договорами купівлі-продажу. Також останнім часом значно збільшилась кількість перереєстрацій автотрансп...