
У Шумському районі Тернопільської області від коронавірусу COVID-2019 померли священик УПЦ МП та хорист церкви ПЦУ. Про це повідомляє місцеве видання "Галас", передають Патріоти України.
Про дві смерті в області інформує і Шумська районна державна адміністрація, а також голова РДА Віталій Кудлак. Конкретні конфесії офіційно не називалися. За даними видання, один із померлих у результаті COVID-19 – 55-річний священнослужитель Московського патріархату із села Потуторів.
Він, як розповіли в РДА, таємно проводив богослужіння в приватному будинку в присутності вірян. "Сьогодні була проведена величезна робота нашими медиками, іншими медиками щодо виявлення широкого кола контактних осіб для взяття в них аналізів", – зазначив Кудлак.
Друга жертва коронавірусу – 66-річний чоловік із Шумська, який співав у церковному хорі Православної церкви України. Він захоплювався фотографією й активно висвітлював місцеві події в соціальних мережах.
"У священнослужителя з Потуторова аналіз на дослідження брали за життя, а ось в шумчанина, який був госпіталізований вчора [27 квітня] в лікарню, після смерті", – уточнила прес-служба районної державної адміністрації.
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...
Корова, на ім'я Матильда з Середнього Північного узбережжя Австралії вперше в житті побачила океан – і її реакція підкорила мережу. Відео з пляжної прогулянки розлетілося соцмережами, передають Патріоти України з посиланням на Parade. Господарі вирішил...