Таємниця Ніжиловичів: Містичне місто-привид на Київщині могло б стати туристичною ізюминкою регіону (фотофакти)

На Київщині є занедбане містечко, яке своїми занедбаними будівлями різко контрастує з традиційною забудовою краю. Такі будівлі скоріше зустрінеш десь в Європі, чи Америці, А не в сільській глибинці Наддніпрянщини . Скрип похилених дверей, кривих віконниць, стогін протягу у розбитих шибках, старі вигорілі на сонці, вивіски – усе це пробирає аж до кісток наче у фільмах Альфреда Хічкока, чи хорорах Стівена Кінга.

Страшна краса. Покинуте місто на Київщині нагадує хоррор Стівена Кінга
Здається, що у місті живуть лише примари і якась із них ось-ось вийде з-за брами. Як у кіно.

Так воно і дійсно із кіно, адже це покинута кіностудія “Київфільм” у селі Ніжиловичі, на Київщині.

Цей комплекс декорацій у Ніжиловичах використовувався для зйомок багатьох популярних радянських фільмів, таких як “Тарас Бульба”, “Вій”, “Солодка жінка”, “Пригоди Шерлока Холмса та доктора Ватсона”.

Після розпаду Радянського Союзу кіностудія “Київфільм” пережила період занепаду. Фінансування зменшилося, і зйомки в Ніжиловичах стали проводитися рідше.

Наразі, як бачимо, комплекс у Ніжиловичах знаходиться у занедбаному стані. Багато будівель зруйновані, а ландшафти заросли.

Тим не менш тут зрідка ще відбуваються зйомки. Наприклад, тут знімали кліп на пісню “Ветвь березы” групи “Океан Ельзи”.

Офіційно вхід на територію заборонений.


Поскаржився на "психоз" через Україну: Сіярто обурився, що через війну росіян не буде на Олімпіаді в Парижі

субота, 13 квітень 2024, 17:22

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто закликав не відстороняти російських спортсменів від участі в Олімпіаді в Парижі. Мовляв, не варто поєднувати "геополітику" зі спортом. передають Патріоти України. Таке він заявив на конференції в Будапешт...

Вже передали ЗСУ: На Рівненщині у скупників бурштину вилучили гранатомети та тисячі набоїв

субота, 13 квітень 2024, 15:27

Військовим передали 5 реактивних протитанкових гранатометів, а також понад 4,6 тис. патронів різних калібрів, які вилучили у рівненських скупників бурштину. Про це повідомляє Рівненська обласна прокуратура, передають Патріоти України. "За ініціативи пр...