На Київщині є занедбане містечко, яке своїми занедбаними будівлями різко контрастує з традиційною забудовою краю. Такі будівлі скоріше зустрінеш десь в Європі, чи Америці, А не в сільській глибинці Наддніпрянщини . Скрип похилених дверей, кривих віконниць, стогін протягу у розбитих шибках, старі вигорілі на сонці, вивіски – усе це пробирає аж до кісток наче у фільмах Альфреда Хічкока, чи хорорах Стівена Кінга.
Так воно і дійсно із кіно, адже це покинута кіностудія “Київфільм” у селі Ніжиловичі, на Київщині.
Цей комплекс декорацій у Ніжиловичах використовувався для зйомок багатьох популярних радянських фільмів, таких як “Тарас Бульба”, “Вій”, “Солодка жінка”, “Пригоди Шерлока Холмса та доктора Ватсона”.
Після розпаду Радянського Союзу кіностудія “Київфільм” пережила період занепаду. Фінансування зменшилося, і зйомки в Ніжиловичах стали проводитися рідше.
Наразі, як бачимо, комплекс у Ніжиловичах знаходиться у занедбаному стані. Багато будівель зруйновані, а ландшафти заросли.
Тим не менш тут зрідка ще відбуваються зйомки. Наприклад, тут знімали кліп на пісню “Ветвь березы” групи “Океан Ельзи”.
Офіційно вхід на територію заборонений.











Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив про виявлення низки порушень прав людини під час перевірки в Миколаївському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. За його словами, в результаті перевір...
Поліції Києва затримала п'ятьох зловмисників, які через конфлікт прив'язали до дерева 58-річного чоловіка та побили його до смерті, а сліди злочину намагалися стерти з камер відеоспостереження, передають Патріоти України. "До поліції Києва надійшло пов...