На Київщині є занедбане містечко, яке своїми занедбаними будівлями різко контрастує з традиційною забудовою краю. Такі будівлі скоріше зустрінеш десь в Європі, чи Америці, А не в сільській глибинці Наддніпрянщини . Скрип похилених дверей, кривих віконниць, стогін протягу у розбитих шибках, старі вигорілі на сонці, вивіски – усе це пробирає аж до кісток наче у фільмах Альфреда Хічкока, чи хорорах Стівена Кінга.
Так воно і дійсно із кіно, адже це покинута кіностудія “Київфільм” у селі Ніжиловичі, на Київщині.
Цей комплекс декорацій у Ніжиловичах використовувався для зйомок багатьох популярних радянських фільмів, таких як “Тарас Бульба”, “Вій”, “Солодка жінка”, “Пригоди Шерлока Холмса та доктора Ватсона”.
Після розпаду Радянського Союзу кіностудія “Київфільм” пережила період занепаду. Фінансування зменшилося, і зйомки в Ніжиловичах стали проводитися рідше.
Наразі, як бачимо, комплекс у Ніжиловичах знаходиться у занедбаному стані. Багато будівель зруйновані, а ландшафти заросли.
Тим не менш тут зрідка ще відбуваються зйомки. Наприклад, тут знімали кліп на пісню “Ветвь березы” групи “Океан Ельзи”.
Офіційно вхід на територію заборонений.











У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...