Таємниця перевалу Дятлова: Туристи могли загинути від страшної інфекційної хвороби

Після того, як загиблих поховали, на кладовищі були проведені якісь секретні заходи.

З'ясувалася ще одна таємниця перевалу Дятлова. Як виявилося, туристів перед тим як ховати, покрили спеціальним захистом. Їх вириті могили мабуть обробили спеціальним засобом. Також у дослідників є підозра на дуже небезпечну інфекцію або хімпрепарат в тілах загиблих, який і міг бути причиною реальної загибелі дятлівців, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

Як виявилося, Валентин Дегтярьов, дослідник трагедії запропонував нову версію загибелі туристів на перевалі Дятлова. Його версія грунтується на здобутих матеріалах про розтин і похоронах групи. І в цій справі виявилося багато дивних речей. Як виявилося, крім радіації в тілах загиблих шукали дуже небезпечну інфекцію, смертельну для оточуючих.
Експерт розповів на своїй сторінці в мережі історію, почуту від лікаря швидкої допомоги Олександра Пилиповича Кошевця, який помер в 2008 році. За словами доктора, він був на розтині тел Дубініної, Золотарьова, Тібо і Колеватова, і побачене його вразило.
Медиків попередили, що працювати треба буде в спеціальному протичумному одязі з дотриманням найсуворіших заходів безпеки. Була підозра, що студенти загинули від небезпечної інфекції з коротким інкубаційним періодом.
Кошевець розповів, що доставлені в морг тіла мали дивне забарвлення, а також були забруднені, в тому числі, радіацією. Одяг з загиблих зняли тільки в Свердловську, тоді ж взяли зразки тканин - шукали збудників невідомої інфекції. Доктор згадував, що інфекція була виявлена тільки при розморожуванні тіл - в замороженому стан збудники хвороби не були небезпечні. Після того, як туристів поховали, на кладовищі були проведені якісь секретні заходи.
Мабуть, захворювання спалахувало дуже швидко і проходило з сильними галюцинаціями. Можливо, ураженим інфекцією людям могло здаватися, що їх переслідують, вони могли стати агресивними. Таємнича хвороба також приводила до відторгнення тканин кінцівок і гангрени, що нагадує обмороження і опіки. Всі ці травми і були виявлені у загиблих. Надалі на кладовищі в місцях, де були поховані туристи, провели додаткову дезінфекцію.

Хіти тижня. Сексуальна садівниця: Тіна Кароль у купальнику і на шпильках показала еротику в косинці

середа, 15 липень 2020, 4:00

Співачка 35-річна Тіна Кароль показала себе фанатам в екстравагантному і не зовсім типовому вбранні. Зірка опублікувала в Іnstagram нову світлину-коллаж, передають Патріоти України. Красуня постала перед підписниками в чорних спідниці й купальнику. Обр...

Хіти тижня. У ситуацію втрутилися перехожі: У Харкові несамовита красуня кидалася на машини (відео)

середа, 15 липень 2020, 0:35

Поряд з дівчиною був чоловік, і було схоже, що вони знаходяться під впливом наркотиків. 8 липня в Харкові дівчина кидалася під машини на проїжджій частині. Про це повідомляє Telegram-канал "Харків 1654", передають Патріоти України. "На Космічній довгон...