Таємниця з минулого: Вчені розповіли про криваву "долю" мумії, похованої 2600 років тому (фото)

20-річна Такабуті, дочка єгипетського священика, мумію якої знайшли у 1835 році, була насправді вбита. Крім того, у дівчини знайшли нетипові фізіологічні особливості. Про це повідомляє Middle East Eye, передають Патріоти України.

Згідно з результатами попередньої експертизи решток тіла, ймовірною причиною смерті дівчини стало поранення грудної клітки. Такабуті турбувалася про свою зовнішність, мала довге каштанове волосся і відмовилась від типового стилю голеної голови.

Науковці також виявили у мумії 33 зуби замість 32. Така аномалія трапляється тільки у 0,02% населення планети. У мумії також виявили серце, хоч зазвичай у Давньому Єгипті під час муміфікації видаляли, аби у позаземному житті орган зважили й визначили, наскільки доброю була людина.

"И в борьбе с зеленым змеем, побеждает змей": Чому СРСР не зміг спортом перемогти пияцтво росіян

вівторок, 7 квітень 2020, 0:30

Громадяни полюбили ранкову гімнастику та спортивні ігри, але не розлюбили пиво та горілку. Пропаганді здорового тіла в СРСР приділяли дуже велику увагу. Але як же так сталося, що звичайний роботяга два тижні гартувався і займався спортом, а два тижні б...

Від 17 000 до 34 000 грн з особи: У Авакова почали масово карати українців без масок на вилиці

вівторок, 7 квітень 2020, 0:13

Вже складено перші адмінпротоколи за появу у громадських місцях без захисних масок на обличчі, повідомляють Патріоти України з посиланням на на сайті Нацполіції. За даними правоохоронців, після посилення карантинних заходів 6 квітня поліція усього скла...