Таємниця з минулого: Вчені розповіли про криваву "долю" мумії, похованої 2600 років тому (фото)

20-річна Такабуті, дочка єгипетського священика, мумію якої знайшли у 1835 році, була насправді вбита. Крім того, у дівчини знайшли нетипові фізіологічні особливості. Про це повідомляє Middle East Eye, передають Патріоти України.

Згідно з результатами попередньої експертизи решток тіла, ймовірною причиною смерті дівчини стало поранення грудної клітки. Такабуті турбувалася про свою зовнішність, мала довге каштанове волосся і відмовилась від типового стилю голеної голови.

Науковці також виявили у мумії 33 зуби замість 32. Така аномалія трапляється тільки у 0,02% населення планети. У мумії також виявили серце, хоч зазвичай у Давньому Єгипті під час муміфікації видаляли, аби у позаземному житті орган зважили й визначили, наскільки доброю була людина.

Хіти тижня. Епатажна дружина ексгравця київського "Динамо" може опинитися у в'язниці

понеділок, 17 лютий 2020, 0:35

Відомий юрист Юрій Юрченко заявив, що дружині колишнього капітана київського "Динамо" Миколи Морозюка Ірині може загрожувати до трьох років в'язниці за виконання гімну України у білизні. Він також зазначив, що людина може бути притягнута до відповідаль...

Відомий волонтер назвав частину українських військових виродками

понеділок, 17 лютий 2020, 0:31

Суперечлива та необережна заява президента в Мюнхені викликала неабиякий резонанс. Юрій Бірюков назвав виродками тих бійців Збройних сил, які голосували на виборах президента за Володимира Зеленського. Такою була реакція Бірюкова на пропозицію Зеленськ...