Так "фашисти" ж і "біндєри": У Росії дуже образилися на присутніх на Олімпіаді українців, бо ті не стали аплодувати їхньому "геніальному" фігуристу

Російські журналісти звернули увагу на те, що українська делегація з фігурного катання не стала аплодувати Марку Кондратюку. Під час командного турніру 4 лютого російський фігурист посів третє місце і набрав 95,81 бала, помітно поступившись американцеві Натану Чену (111,71) та японцю Семі Уно (105,46).

Невдоволення поведінкою "синьо-жовтих" висловило російське видання "Спорт-Експрес", зазначають Патріоти України.

"Українська делегація – єдина з усіх десяти збірних – не стала аплодувати після прокату російського фігуриста Марка Кондратюка на командному турнірі з фігурного катання Олімпіади-2022.

Кондратюку після прокату зааплодували представники дев'яти збірних-учасниць. Проте українці, які були на трибуні команд, сприйняли його виступ без жодних емоцій", – ідеться у повідомленні.

Ложі фігуристів у Пекіні.

Українці Артем Даренський і Софія Голіченко.


"Думає, що він зірка? Нехай! Тому що зірка – це скупчення газів": Популярний репер розповів про скандал з Потапом (відео)

неділя, 29 січень 2023, 16:15

Український репер Назар Хасан розповів, як одного разу поскандалив з Потапом. Виявляється, що продюсер був гостем на радіо, де працював ХАС і тоді він обізвав одного з ведучих м*даком. В інтерв'ю Аліні Доротюк, Хасан сказав, що в прямому ефірі вирішив ...

Знайшли за 6 днів голодним і з лихоманкою: Підліток настільки захопився грою у хованки, що опинився в іншій країні (відео)

неділя, 29 січень 2023, 15:16

Підліток із Бангладеш грав у піжмурки і замкнувся у вантажному контейнері, де вирішив заховатися. Втім, він випадково замкнувся усередині і заснув, а судно з контейнером попрямувало до Малайзії. Про це пишуть ЗМІ з посиланням на міністра внутрішніх сп...