"Так, я ватник": Комаровський раптом заступився за російську мову, ностальгуючи за СРСР (відео)

Відомий в Україні лікар-педіатр Євген Комаровський заступився за російську мову і визнав себе "ватником". Про це він розповів у інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону. Так, Комаровський накинувся на українців, які критикували "російські скрепи", передають Патріоти України.

"Давайте перестанемо робити із себе високоморальних, унікальних, з якимись особливими уявленнями про те, що таке добре, зі своїми специфічними поглядами на любов до батьківщини. Любов до батьківщини починається з дуже простих речей – з турботи про власних дітей, з вміння не красти, з можливості виконувати обіцянки", – сказав він.

Далі він процитував радянську пісню "С чего начинается Родина" і продовжив, що мама в дитинстві співала йому пісні саме російською мовою.

"Коли я своїй коханій жінці освідчувався в коханні цією мовою, то ви не примусите мене проклинати цю мову. Я буду нею розмовляти. Вибачайте", – заявив Комаровський.

При цьому педіатр погодився з думкою Гордона, що є "ватником": "Так, я знаю. Мені про це говорять усі". Також Комаровський звернувся до президента України Володимира Зеленськонр з пропозицією "не орієнтуватися на натовп".

"Натовп не є носієм істини. Базові уявлення про те, що таке добре і що таке погано, не мають ні національності, ні мовної приналежності. Вони навіть до віри відношення не мають. Ці всі високовіруючі люди, які радіють, що повз них проїхав автобус... Так ось, є держава, для лідерів якої теоретично не буває хороших і поганих. Вони повинні дбати про всіх українців. і про тих, хто у Криму, і про тих, хто на Донбасі. і про тих, хто на заході, і на сході, і в Китаї. І треба вчитися, як дружити", – робив настанови лікар.

Хіти тижня. Через жахливу помилку МОЗ на Тернопільщіні 18 медиків інфікувались COVID-19 (відео)

понеділок, 30 березень 2020, 9:30

Спалах хворих на коронавірус в Монастирському районі Тернопільської області стався через неправильні алгоритми діагностики, котрі медустановам надіслало київське начальство. В результаті з 35 інфікованих 18 медперсонал. Про це в ефірі ТСН заявив голова...

Хіти тижня. Коли вже час на пенсію: 91-річний Філарет зробив скандальну заяву щодо причини пандемії коронавірусу (відео)

понеділок, 30 березень 2020, 9:00

Патріарх вважає, що причина коронавірусу – це гріховність людей. "Я маю на увазі, перш за все, одностатеві шлюби. І це причина коронавірусу", – сказав патріарх. Він назвав гомосексуалізм злом, за яке "Бог спалив Содом і Гоморру". Також Філарет зазначив...